Portál > Portál

Konkurz

(1/2) > >>

MarcelBA:
Ahojte, tak aby sme nespali na vavrinoch a trosku sa tu nieco dialo tak by som chcel vyhlasit konkurz na osobu ktora by vytvorila kviz pre nas aby sme sa mohli zase kusok otestovat a dokonca aj ja nakolko ked tvorim kviz tak je to onicom :). Samozrejme obtiaznost a otazky a odpovede treba vsetko specifikovat a bolo by vhodne aspon aby to bolo 10 otazok. Nemusi to byt priamo CB alebo PMR moze to byt obsiahlejsie.  Popripade aj z ineho sudku rozhladne kopce  zdroje hocico.


Dalej by som chcel vyhlasit konkurz na osobu ktora by chcela prispiet vyrobou QSL karticiek ktore by som chcel vlozit do pripravovaneho odosielacieho formularu vid. v menu OSCB   QSL.
Popripade ak mate svoje mozeme povkladat aj tie vase a budete ich mat pristupne odvasdial a pre vsetkych.


Ak by mal niekto zaujem pomoct pri vkladani dalsich suborou schem a tak dalej na portal a pridal sa tak k marekovej dlhej ceste ktoru zacal moze kludne napisat.

Ak by mal taktiez niekto zaujem pisat clanky na portal a tak dalej kludne piste.

Hadam niekoho inspirujeme :)

MarcelBA:
Billy vcera som dostal virus takze som musel rozbehat najprv PC.  Takze k veci bude to dana velkost v pixeloch pravdepodobne o velkosti klasickej postovej pohladnice takze budeme musiet dodrzat nejaky standard a tak.
Hned zajtra sa do toho pustim a najdem nato potrebne veci. Prednesok to balim a idem spat. Dam vediet.

Dejvid:
ano ano prispeju aj vlastnima QSL a popytam kamaratov ci mozem zverejnit jejich QSL

IvanBardejov:
jasne ze aj ja mam QSL listok ale len zo znackou ham

MarcelBA:
Super ved sa to zide hadam niekomu.  Otazocka, maju qsl karticky nejaky standard? Ak ano aky. Moja predstava je asi o velksoti klasickej pohladnice..
A určite ak niekto pouziva tak sa mu zide ak bude pristupna aj na nete si myslim.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu