Portál > Portál

Zello

(1/8) > >>

Dejvid:
          Zello je program ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu skupinovú komunikáciu. Program zello existuje pre majiteľov android , blackberry,  iPhone  a PC Windows. Spôsob komunikácie prebieha prostredníctvo m klúčovania. To asi každý vie čo to je tzv PTT tlačítko aby program začal vysielať hlas :-D. Zello umožňuje vytvárať kanály alebo miestnosti. Pre stránku oscb sú vytvorené 3 kanály a to tieto OSCB - zvolávací ďalej oscb ch2 a oscb ch3. Keďže už asi každý má telefón ktorý má android alebo aspoň PC chcel som navrhnúť či by sme sa nemohli stretávať aj na tomto programe a pokecať spolu:-D . Vopred ďakujem každému kto sa prihlási a pokecá.


Aplikacia zello (Android, BlackBerry, iPhone a PC) You are not allowed to view links. Register or Login

Jozo Radar:
Dejvid , ďakujem za ponuku ale ja radšej použijem starý osvedčený SKYPE .
Ak máš chuť ozvi sa na mojej volačke :  tarotman99 - len do kontaktu napíš Deivid z OSCB portálu .

picino:
Jožo Zello je komunikačný program ktorý funguje ako CB alebo PMR podľa toho kto sa prihlási :-D je tam dosť ľudí aj z CZ takže sa dá celkom dobre pokecať ale ved nikto nič nenúti :-D každý podľa svojho uváženia.

Mailo Dubnica:
skúšal som z Picinom . Je to celkom dobrá vec, páčia sa mi tam tie zvuky a celkom dobre sa tam dá zistiť, kto koľko nafúka, len bohužiaľ nikto z Nového Mesta nepije  ;D
SPoľahlivo fungje len na 3G pripojení (svietiace H), na Edge to má trošku väčší ping, ale časo msa to určite došteluje.

MarcelBA:
uz som tam

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu