OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Poznáte dobré kopce na expedíciu ?

0 Members a 2 Hostí prehliada túto tému.

Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
on: Marec 06, 2012, 01:49:26 ráno
Tak poznáte? Velice radi si obeháme tie správne kopce a otestujeme si tam všetko potrebné príslušentsvo. Či už prípravou na súťaž alebo len tak rekreačne. Ďakujeme za vaše príspevky, možno pomôžu aj iným pre otestovanie toho správneho orechového.
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #1 on: Marec 09, 2012, 02:10:26 ráno
Pani prosimvas dajte mena poriadnych kopcisiek nech si to viem pozriet na googleearthe a ked bude cas tak niekde vybehnut.
Ja som toho moc nenabehal ale bol som zatial na Javorine, Inovec, Kamzik a v rakusku taka mala vyvysenina neviem uz presne ako sa to vola. ked si spomeniem tak doplnim a editujem prispevok.. Tak ma inspirujte..
Pekný deň...


Offline Krtko BA

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 45
    • Karma: 7
  • Krtko BA
    • Zobraz profil
Odpovedať #2 on: Marec 09, 2012, 02:12:16 ráno
Tak ja pridam miesta kde som ja osobne bol: Kamzik, Biely kriz nad Racou, Čmelok pri Pezinskej babe, Velka Homola, Zaruby, Vapenkova skala ale tiez v rakusku: Konigswarte nad Bergom a tiez asi ten kopec co myslis aj ty, teda Braunsberg nad Hainburgom. Snad som nezabudol uz na ziadny kopec, co som navtivil s CBckom...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #3 on: Marec 09, 2012, 02:12:59 ráno
Jo to bol ten Brau..... A ktory je podla teba ten najlepsi stoho co si navstivil ? pristupovo a na spojenia?
Pekný deň...


Offline Krtko BA

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 45
    • Karma: 7
  • Krtko BA
    • Zobraz profil
Odpovedať #4 on: Marec 09, 2012, 02:13:39 ráno
Tak asi najlepsie na dopravu bude ta Vapenkova skala, mozes vysielat aj z auta. Ako druhy velmi dobry kopec je podla mna ten Cmelok pri pezinskej babe... vraj sa tam da ist aj s autom, ale treba vyssi podvozok a hlavne nesmie prsat...


Offline Krtko BA

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 45
    • Karma: 7
  • Krtko BA
    • Zobraz profil
Odpovedať #5 on: Marec 09, 2012, 02:14:17 ráno
Vapenkova skala je blizko Jablonice v malych karpatoch, je to taky dost jasny kopec, kedze sa tam nachadzaju styri velke veterne elektrarne. Ten kopec je v lokatore JN88QN a vyska toho kopca je cca 470m.n.m. Takze ziadny lomnicak, ale zda sa mi, ze to odtial chodi slusne.


Milan Senica

  • Guest
Odpovedať #6 on: Marec 09, 2012, 02:14:47 ráno
Skúsim Vápenkovú skalu trošku upresniť.
Je to nad obcou Cerová, časť Rozbehy. Dosť často tento kopček používam, ak sa nedá dostať nap. na Javorinu JN88UU, Žalostinú JN88RT, Peckovú JN88RS. Je to taká záloha. Sem sa dá dostať skoro vždy. A ak to letí dajú sa tu robiť i pekné spojenia.


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #7 on: Marec 09, 2012, 02:15:47 ráno
Jn88RS to je nejaka sportova uprava to RS   :)
Pekný deň...


Milan Senica

  • Guest
Odpovedať #8 on: Marec 09, 2012, 02:16:51 ráno
Aby som Ti pravdu povedal, ak je sucho na Peckovú JN88RS môžeš použiť i tú úpravu RS. No ak naprší s úpravou 4x4 je to super a ak nasneží s úpravou BVP si ten najväčší frajer


Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #9 on: Marec 09, 2012, 02:18:50 ráno
Zajímalo by mě, jak vysoko se dá vyjet autem na Kamzík. Byl jsem tam naposledy před dvěma lety a to jsme tam šli pešo.