OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Kto, vysiela na východe ?

0 Members a 3 Hostí prehliada túto tému.

Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #40 on: Apríl 26, 2018, 20:55:53 večer
Akurat ze som ta prekrstil na Martina ale hlavne ze o ozilo a islo paradne v eteri PMR. Ospravedlnujem sa Marek. Tesim sa na dalsie spojenia , leto zacina kopce volaju.


MarekZP

  • Guest
Odpovedať #41 on: Jún 19, 2018, 16:27:57 večer
Nazdar všetkým. Chcem sa spýtať kto vysiela na východe na CB a s kým by sa dalo po dohode otestovať, keďže mám spojazdené CB a chcel by som vedieť kam to až doletí. Zatiaľ mam len nejaké lokálne spojenia a Blekyho, ktorý vysielal z Rákoša.


Offline BacaKE

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 90
    • Karma: 2
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN08OR
Odpovedať #42 on: Jún 19, 2018, 19:20:49 večer
V Kosiciach kanal 17 a 20 :-)


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #43 on: Jún 19, 2018, 20:24:53 večer
Kazdu stredu doobedu som v Presove mozme skusit mam na aute magnetku 5/8  cca 1,92 metra


MarekZP

  • Guest
Odpovedať #44 on: Jún 20, 2018, 00:44:21 ráno
Nazdar Ivan. Napíš približne čas kedy budeš na príjme a skúsim na teba kričať. Do Prešova by to malo v pohode doletiet. Popr. môžeme niekedy skúsiť či to nepôjde aj z tvojho domáceho QTH. Celkom dobre u mňa ide aj mam vyladenu anténu na kanál 32 tak môžeme to skúsiť tam.

BacaKE - Jasne, taktiež napíš cca kedy si na týchto kanáloch a skúsim či to pôjde do Košíc.

Budem sa hlásiť volackou Marek Župčany.
Ďakujem samozrejme, že ste ochotný to so mnou otestovať
73 všetkým.  :)


Offline BacaKE

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 90
    • Karma: 2
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN08OR
Odpovedať #45 on: Jún 20, 2018, 03:48:11 ráno
Na tych kanaloch takmer vzdy niekto sedi, ael najpravdepodob nejsie sa dokricis po 17,00 :-) Ale v KE je dost velke rusenie :-) Tak ci ten tvoj signal prerazi :-)


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #46 on: Jún 20, 2018, 05:57:58 ráno
You are not allowed to view links. Register or Login
Nazdar Ivan. Napíš približne čas kedy budeš na príjme a skúsim na teba kričať. Do Prešova by to malo v pohode doletiet. Popr. môžeme niekedy skúsiť či to nepôjde aj z tvojho domáceho QTH. Celkom dobre u mňa ide aj mam vyladenu anténu na kanál 32 tak môžeme to skúsiť tam.

BacaKE - Jasne, taktiež napíš cca kedy si na týchto kanáloch a skúsim či to pôjde do Košíc.

Budem sa hlásiť volackou Marek Župčany.
Ďakujem samozrejme, že ste ochotný to so mnou otestovať
73 všetkým.  :)
Rano okolo 7,20 a potom okolo 10,00 mas v SS tel cislo


Offline TadeLE

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 61
    • Karma: 0
  • Nováčik
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09HA
Odpovedať #47 on: Jún 20, 2018, 08:42:51 ráno
Čau Marek. Keby si chcel môžem to aj ja skúsiť ale asi niekedy az cez víkend. Budem v lokátore KN09HB. Chcel by som vyskúšať anténu.
Nováčik


MarekZP

  • Guest
Odpovedať #48 on: Jún 20, 2018, 20:11:25 večer
Ahojte všetci.
Tak Ivanovi Bardejov som písal SS, taktiež aj TadeoviLE

BacaKE - Jasne budem skúšať kričať cca o 17tej , aj zajtra tak snáď to doletí až do KE

Ešte raz diki všetkým
73, Marek


Offline furbyk1

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 5
    • Karma: 0
    • Zobraz profil
Odpovedať #49 on: September 14, 2018, 20:33:29 večer
Heh ako tak citam, som tu aj ja spomenuty, Milos z Kamenickeho hradu :), inac som zo Sar. Michalian. Mam dobru polohu, panelak 5 poschodie. Beriem v pohode presov,zupcany, kopec dalsich inych stanic ale su to asi dialniciari. Casto pocujem z juhu asi opakovac na ch 3, na ch 8 sa pred tyzdnom niekto snazil vecer o 19.00 davat vyzvu, odpovedal som ale asi ma nepocul.Na opakovac ch3 neviem subton. Inac skenujem casto, cez víkend hlavne doobedu. Takze vychodniari skusajte davat vyzvy, ak budem pocut isto sa pridam 73 Milos .šarišské michalany
« Last Edit: September 15, 2018, 07:10:08 ráno od furbyk1 »