OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Expedícia Magnet - Nitra

Spojené udalosti

  • Expedícia Magnet - Nitra: Január 12, 2013

0 Members a 2 Hostí prehliada túto tému.

Offline Peťo Nová Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 463
    • Karma: -73
  • Kto chce hýbať svetom, musí hýbať najprv sebou.
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98BW
Odpovedať #20 on: Január 12, 2013, 21:49:49 večer
Aj mňa napadlo vyrábať antény na zakázku :D keď budem mať tak 19r. tak sa začnem tomu venovať. Síce aj teraz som pedant, ale chápeš, kto by si kupil niečo take od 14r decka ? nikto :( lebo deti ako celok su nespolahlive a veľa dospelých ľudí si o mne myslelo že som nespoľahlivý, ale po tom ako som postavil NF zosik z vlastnej hlavy, tak aj dedo zmenil názor a žačal ma v tomto začal podporovať :D


Offline bubakTT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 206
    • Karma: 9
  • PMR - kar, CB - kar, HAM - ak
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88RM
Odpovedať #21 on: Január 13, 2013, 00:54:53 ráno
takze k expedicii este tolko... co sa tyka Stenly Lefantovce... sam sa priznal vecer do esteru... ze on si tam pusta music s nudy... a ze ceka potom ci to nekdo pocul a odpovi mu nato... takto sa priznal do esteru... az mi padla sanka... povedal... ze nema ani skusky radioamatera.. . podla hlasu to bol na 100% on... bo som snim mal dlhsi rozhovor... co pocul urcite aj mravec bernolakovo... bo starec si trepal stale svoje... ja som sa ho snazil normalne slusne upozornit... ze aj ked je na dochodku... ze neni geroj... je obycajny jak mi... a ked sa mu nepaci obcasna vyzva na zvolavacom kanali ch1... tak nech sa prepne inde... a vysvetloval som mu... ze sam porusuje to... co mna tam isol presviecat... tak som sa ho snazil sluzne odjebat... co po chvyli pochopil a teda na miesto toho... aby ma pustil ku slovu... radsej vyzvall brejka ktory sa tam ozval... bo on tocil stale jedno a to iste... a po dlhsom rozhovore pochopil... ze mam pravdu ja a teda bol na pokraji svojej starobnej sily...
73 Bubak Smolenice   OM2BH


Offline Boris TT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 129
    • Karma: 13
  • marcel BA
    • Zobraz profil
Odpovedať #22 on: Január 13, 2013, 09:57:18 ráno
Bubak ten brejk som spravil ja lebo uz sa to nedalo pocuvat! Som sa cudoval tvojej trpezlivosti ze si sa snazil slusne vysvetlit o co ide! Trocha mal pravdu lebo sme sa prekecli chvilu dlhsie to by sa nemalo ale keby sme tam neboli tak je tam 24 hodin akurat tak rusak ;D! Ale potom sme sa s Palim TT skoro popukali od smiechu ako ostalo ticho a cakali ste co bude !Dufam ze ste to potom ukoncili.


Offline bubakTT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 206
    • Karma: 9
  • PMR - kar, CB - kar, HAM - ak
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88RM
Odpovedať #23 on: Január 13, 2013, 10:22:25 ráno
boris... ja som celkovo velky nervak... stary je ozran... jeden co tam bol... sa snami vypraval a pozna ho... vravel... ze ked das nanho vyzvu... povici... ze ma nastevu... ze nemoze... alebo ma vypite a neda sa snim vypravat... ze aj v robote slopaval a spaval a tak... teras mi to tez tak pripadalo... ako to ze sme sa prekecli a vypravali sme sa tam dve minuty... tak to mu nemohlo tolko ublizit... ze by sme drzali pasmo tak... ze by nebola medzera aby sa nemohol brejknut jak on a nemohol nas stopnut... nech si da vyzvu a zavola si nekeho na iny kanal... ako... ja osm ho scel poslat do P.... ale bola mi strasna zima a nejak som tez nemal nanho nervy a nevedzel to pochopit... sak si to pocul... on ma tam ide poucat a sam tam vykecava pomali 5 minut :D :D :D a on nas tam len nahodou pobral... tak tam bol... inac sme ho vecer pocuvali a ze jeho kanal je ch32 a privlasnuje si pomali aj ch23 a pusta tam pesnicky... teda radio... takyto lude ma nemozu predsa rozhodzit... jak na PMR ked som daval vyzvu a decko mi povi... ze Ty debil... tak som mu povedal... ze za prve nevis skym sa vypravas... a ked takto vypravas do esteru... tak debilom musis byt jedine Ty... ako... naco tam ide... ked ho to nezaujma... ked vidzi... ze je tam nejaka expedicia... kera dava cca kazdych 10min vyzvu na kanal... a pripadne s jednym co sme sa spojili... tak potom obcas nanas zakrical a pokecal snami... ze jak to ide a ci mame uz nejake spojenicka... a teda cicho bolo... a ked sme boli cicho... tak nanas tez kolko ludzi kricalo na ch1... takze stary sa nemal co ozivat... mal sa preladit na svoje ch32 a pustat si tam radio ked sa nudzi na dochodku...
73 Bubak Smolenice   OM2BH


Offline Mailo Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 490
    • Karma: 14
    • Zobraz profil
    • Osobná stránka Maila Dubnica
  • Lokátor: JN98CX
  • Skype: om4ajk
Odpovedať #24 on: Január 13, 2013, 12:43:46 večer
Páni, neviem, prečo si lámete hlavu nad dĺžkou stlačeného PTT, veď to nie je nijak dané či na HAM, al. na CB . Na PMR to dané je, ale inde nie. Pokiaľ Vám koncáky slúžia a nehrejú sa moc, tak o čom ?  Máte môj rešpekt a jemu želám nech mu čo najskôr ktosi zlomí na streche anténu  ;D
73 de Mailo Dubnica, OM4AJK


Offline bubakTT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 206
    • Karma: 9
  • PMR - kar, CB - kar, HAM - ak
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88RM
Odpovedať #25 on: Január 13, 2013, 13:01:19 večer
Mailo... teras nestiham... ale potom dam do kopy kratke video... co sme este zachytili vecer doma... i ked ta hlavna cast nam usla... ako sa priznal... ze to pusta do esteru s nudy... ale aspom volaco tam je zachytene...
73 Bubak Smolenice   OM2BH


Offline JanciNR

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 35
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
Odpovedať #26 on: Január 13, 2013, 13:11:56 večer
Takto sa v Nitre odporúča expedícii prejsť na iný kanál. Citujem Stenlyho Lefantovce:

"Choďte už do pi** decká! Rozumeli ste!? Vypadniteee! Já potrebujem volať!"
« Last Edit: Január 13, 2013, 13:19:45 večer od JanciNR »


Offline Mailo Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 490
    • Karma: 14
    • Zobraz profil
    • Osobná stránka Maila Dubnica
  • Lokátor: JN98CX
  • Skype: om4ajk
Odpovedať #27 on: Január 13, 2013, 13:59:20 večer
bubakTT : Jasné daj, aspoň sa zasmejem, keď už mm kamaráta na operácii :-/ Apoň rosi ma rozveselí :)
JanciNR : Čo dodať .... nemám slov ... Niekto je halzel v súkromí, niekto to dáva zo seba von ..
73 de Mailo Dubnica, OM4AJK


Offline tracy-BA

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 33
    • Karma: 2
    • Zobraz profil
Odpovedať #28 on: Máj 22, 2013, 17:23:48 večer
ta magnetka na tom zabradli  :) :) :) aj ja som tak niekedy zacinal  :D pekny vyhlad z toho zobora


Offline Peťo Nová Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 463
    • Karma: -73
  • Kto chce hýbať svetom, musí hýbať najprv sebou.
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98BW
Odpovedať #29 on: Máj 22, 2013, 19:59:09 večer
No aj ja som malmagnetku raz na zábradlí asi pre týždňom a do smiechu mi tea nebolo nakoľko PSV bolo premenlivé ale nie prípustné čiže 3,5-8,5