CB ( citizen band ) > Iné

Kto, vysiela na východe ?

<< < (2/12) > >>

IvanBardejov:
skusim sa pridat v sobotu cca okolo obeda CB

Fantic:
no žial teraz mám svoju 5/8 zbalenu dolu a President Hary odpočíva  , ale chystám sa ju dat naspat aj vyviazat ju neako  proti vetru len čo sa trochu konečne oteplí potom ti dám vediet a skúsime to ,momentálne tu chodíme partia na PMR medzi HE a SV ja mám výhodu lebo som presne vstrede

Balky Vranov:
You are not allowed to view links. Register or Loginskusim sa pridat v sobotu cca okolo obeda CB

--- Koniec citácie ---

Ivan s Jozom Pečovská (teraz už Michaľany) som cez CB rozprával včera. Prešlo to, ale len cez SSB. Je totiž z môjho pohľadu schovaný za Šarišským kopcom. Rád by som skúsil aj Bardejov. Zavolaj mi v sobotu na mobil keď budeš môcť ísť k rádiu. Rád to vyskúšam. 0915 961323.

Dejvid:
Fiha s jozom Pecovska som naposledy rozpraval pred 10 lety  :)  Ale rad bych ho zasa pocul.

IvanBardejov:
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Loginskusim sa pridat v sobotu cca okolo obeda CB

--- Koniec citácie ---

Ivan s Jozom Pečovská (teraz už Michaľany) som cez CB rozprával včera. Prešlo to, ale len cez SSB. Je totiž z môjho pohľadu schovaný za Šarišským kopcom. Rád by som skúsil aj Bardejov. Zavolaj mi v sobotu na mobil keď budeš môcť ísť k rádiu. Rád to vyskúšam. 0915 961323.

--- Koniec citácie ---
v sobotu idem na cvicenie ARES tak budem ak sa to bude dat vysielat s Presova

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Chod na plnú verziu