CB ( citizen band ) > Iné

=Rusenie=

<< < (2/5) > >>

Peťo Nová Dubnica:
No ja na 34 mám pravidelne už rok bordel :D

IvanBardejov:
pred casom sposoboval rusenie na ham pasmach , typu brum neaky vysielac niekde tusim v Turecku alebo kd eto bolo, bolo to hlasne rusenie na 59 , ako je vidno na sdr vodopade

tomik LE:
aj mna to zajimalo a rušeniu som moc neveril lebo to nemalo taky zvuk a toto video mi dalo odpoved You are not allowed to view links. Register or Login  čisto taky zvuk ako na sdr

Balky Vranov:
You are not allowed to view links. Register or LoginNeviem cim to je, ale taketo rusenie bolo i v cera na pasme 80m a ties si to neviem vysvetlit cim to je sposobene.

--- Koniec citácie ---


Áno toto poznám tiež. Je to tzv. Military Over the Horizont Radar. Na YouTube si toho vieš veľa nájsť. Napríklad toto:

You are not allowed to view links. Register or Login

alebo toto:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ako ináč je to fakt hnus, aj mne sa stalo že som mal slúchadlá, volume trochu viac lebo som lovil v šume a zrazu radar na S+20dB no ma išlo potrhať jak som sa zľakol :))

Balky Vranov:
Ja mám anténu 2m nad výťahovou šachtou na oceľovom stožiari, je to cca 4,5m nad strechou bytovky a napriek tomu mam rušenie vo forme vyššieho šumu. Bez pre-ampu prijímača je úroveň šumu na úrovni S-2. S pre-ampom vyskočí na S-5! Len šum! Zistil som že zdrojom rušenia je konvertor spoločnosti UPC kde sa z káblového rozvodu dostáva internetový signál. Skrinka UPC je od stožiara asi  3 metre a je vo výťahovej šachte.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

[*] Predchádzajúca strana

Chod na plnú verziu