OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


Registračná zmluva

Súhlasíte s tým, že prostredníctvo m tohto fóra nebudete publikovať žiadny materiál, ktorý je nepravdivý, hanlivý,  zneužívajúci, vulgárny, nenávistný, obťažujúci, obscénny, ohrozujúci alebo iným spôsobom porušujúc akékoľvek zákony. Súhlasíte tiež s tým, že nebudete posielať akýkoľvek materiál chránený autorskými právami, pokiaľ nevlastníte autorské práva od vlastníka materiálu chráneného autorskými právami. Spam, inzeráty, reťazové listy, pyramídové schémy a žiadosti sú na tomto fóre taktiež zakázané.

Vždy zostávate zodpovedný za obsah vašich uverejnených správ. Okrem toho súhlasíte s tým, že nepoškodíte vlastníkov tohto fóra, akýchkoľvek súvisiacich webových stránok tohto fóra.
Vlastníci tohto fóra si tiež vyhradzujú právo odhaliť vašu totožnosť (alebo akékoľvek ďalšie súvisiace informácie zozbierané o tejto službe) v prípade formálnej sťažnosti alebo právneho konania vyplývajúceho z akejkoľvek situácie spôsobenej používaním tohto fóra.

OSCB portál (You are not allowed to view links. Register or Login) nezodpovedá za zverejnené príspevky a nenesie za ne zodpovednosť. Za svoje príspevky nesie zodpovednosť, výlučne prispievateľ.
Na OSCB portál sa môže registrovať iba osoba staršia ako 15r.

Ďakujeme za vašu registráciu.


Je možné  že v rámci ochrany voči SPAMU je momentálne blokovaná služba automatického rozposielania o prijatí vašej registrácie. Prosím skúste sa neskôr prihlásiť aj napriek tomu že nedostanete email o akceptovaní vašej žiadosti, alebo kontaktujte administrátora na webmaster@pbh.sk.
Za pochopenie ďakujeme.

OSCB portál