CB ( citizen band ) > Osobák - PKW

CB Info Bratislava

(1/4) > >>

adamico:
Zdravím.

Chcem sa opýtať či si myslíte že má zmysel rozbiehať projekt CB Info tak ako to bolo kedysi v Čechách (teraz je nejako ticho), poprípade Poľsku. Začínam robiť na stránke, ktorá bude zameraná práve na "10. kanál" a teda snažiť sa nakaziť čo najviac vodičov výhodami vlastnenia CB stanice pokiaľ ide o dopravnú situáciu, policajné kontroly a radary.

Čo poviete na takýto nápad ? Samozrejme by sa musela nejako zaistiť inštalácia staníc a ladenie antén, preto píšem najprv sem, ale rozmyšlal som že by to jednoducho ladil mur.sk (robia to za nejakych 10€)

Dejvid:
Toto tu uz bolo, pred troma rokama asi. A jak rychlo to zacali, tak rychlo skoncili, kvoli nezaujmu. V Cechach to este ako tak ide a v Polsku uz je to katastrofa. Ked pustim stanicu v Polsku, tak nepocujes nic, iba  ako po sebe hresia. Preto som prestal v PL pouzivat vysielacku. Na Slovesku, ked si pustis kanal 10, tak to je ties iba samy kkt a pi..   Takze, ked chces ist proti tomu a usmernit je, tak ti drzim palce.   

IvanBardejov:
na 10 ke som denne zalezi na koho natrafis su aj aj ....

adamico:
Tak pol roka do zadu som mal stále 10ty kanál a priamo v Bratislave nič moc (scanner mam zapnuty stale), jedine na dialnici kamionisti a bola to komunikácia na úrovni musím povedať. No ono asi o nejakom usmerňovaní nemôže byt moc reč, lebo si to neviem živo predstaviť ale myslím si že by sa našlo aj dosť slušných ludí ktorí by hlásili aj relevantné informácie.
Nechápem moc tomu nezáujmu, pretože v poslednej dobe vídam stale viac a viac aut s cb anténami.

mravec:
To áno, len škoda že sú to poliaci. A ked je to rakúska značka tak je to poliak pracujúci v rakúsku s autom regnutým v AT. Najprv som tomu neveril, ale ked mi to hovorili po sebe 2 ludia co pracujú v rakúsku (obidvaja slovaci a nepoznajú sa) tak to asi bude pravda. Okolo žiliny som párkrát počul dopravné info, ked sa nemýlim tak to tam riadil (kilovattowý) Jozef železnô čo mi šiel v takých dolinách a krkihájoch že 4W to neboli ani náhodou. Ako mu to vtedy išlo neviem, nedalo sa nabrejkovat :)

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu