CB ( citizen band ) > Ako na niečo

Vykon CB (W)

(1/2) > >>

marek560:
Caute. Ako je mozne ze uz aj klasicka CB stanica ma vykon az 25W? Ma to kazda CB stanica, ale je to bloknute alebo je tam zosik dodatocne nainstalovany?

Priklad: 25W - You are not allowed to view links. Register or Login

Priklad: 4W - You are not allowed to view links. Register or Login

Dejvid:
Kazda stanica to samozrejme nema, ta 4w co mas na nu odkaz je schvalena k provozu v CZ i SK.
Ta stanica co ma 25w nieje schvalena na provoz v CZ i SK lebo ma vykon viac ako 4w.
Vetsinou stanice ktore niesu schvalene pre provoz v CZ a SK maju prave nieco naviac ( vykon, bandy, modulace).

marek560:
You are not allowed to view links. Register or LoginKazda stanica to samozrejme nema, ta 4w co mas na nu odkaz je schvalena k provozu v CZ i SK.
Ta stanica co ma 25w nieje schvalena na provoz v CZ i SK lebo ma vykon viac ako 4w.
Vetsinou stanice ktore niesu schvalene pre provoz v CZ a SK maju prave nieco naviac ( vykon, bandy, modulace).

--- Koniec citácie ---

Ano, to vsetko je mi uplne jasne... Mna len zaujima to, ze ci si ten vykon stanice viem odblokovat a zablokovat aj sam doma (nejaky prepinac na stanicke)...
1 = 4W
0 = 25W

IvanBardejov:
Vacsina stanic CB ma stabilne 4 W , su ale stanicky napr Prezident Lincoln kde sa da vykon plynule nastavovat tusim do 12 W, regulacia vykonu pod 4W sa asi ani nerobi okrem ruciek nakolko je to uz tych 4 W dost maly vykon na neake lepsie a dlhsie spojenia, lebo si z vychodu a urcite pocujes dispecerky z Ukrajinskych taxi sluzieb a oni idu bezne  " odin kilowat " teda po slovensky 1 KW alebo  1 000   Watov

Palo BA:
no musi ta stanica obsahovat koncat ktory da 25W  vacsina ma len ten na 4 W , pokial stanica ma koncak co ma 25W tak sa to bude prepinat bud v nejakych normach, alebo budu na plosaku dake jumpre , ci len pajkovacie plosky, ale neznamena to ze je prisposobena stanica na 25w a mohla by sa poskodit, potom su stanice ako pise ivan, kde  sa da vykon regulovat od 1 do x W kolko da,

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu