OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

stropne reproduktory

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline mravec

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 238
    • Karma: 14
  • Tutok bola volakedy moja antiena. A už niesa...
    • Zobraz profil
Odpovedať #10 on: Január 19, 2015, 01:05:52 ráno
Už-už som mal nachystanú odpoved DENON - HEOS , ale kedže je to tažký "ECONOMIC MODE" tak potom už len repráky zo starého autobusu zo stropu a káble nejaké staršie (dobre zahrané) hlinníkové  ;D

You are not allowed to view links. Register or Login


Alebo lacnejší bez zosilovača:

You are not allowed to view links. Register or Login
« Last Edit: Január 19, 2015, 01:12:33 ráno od mravec »


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #11 on: Január 19, 2015, 12:57:55 večer
na to potom nech si kupi barsjake auto repraky mriezky na nich su takze tak ked low end hladas,
CB všade tam, kde sa len dá


Offline Peter_BA

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 101
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
Odpovedať #12 on: Január 19, 2015, 14:48:53 večer
No dobre, ale ako chcete realne spravit ovladanie hlasitosti na jednotlivych reprakoch, aby ste to mali aj impedancne prisposobene? a aky zosilovac/zariadenie pouzit?  :o
Albrecht 6891, Allamat 407, Alan 95, ML145, 1/2 dratovka, 1/2 deci palenky

Peter_BA


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #13 on: Január 19, 2015, 16:13:29 večer
Mna napadlo lepsie autoradio co ma dotykový displej viacej moznosti aj bluetooth v sebe a klasika zosik a ovladat to cez radio ako pravy lavy zadny a tak dalej...  Celkovo mi staci 5 repro (obyvacka kuchyna a kupelna). To by sa hadam aj dalo ci?
Napriklad na nieco taketo You are not allowed to view links. Register or Login

Nehovorim ze najlepsie riesenie radio ma cca 5r. tak mozno sa budu uz vyrabat aj 10x lepsie.
Neviem presne ako je to s tymi kanalmi ci budu stačit alebo co hladat. Myslite ze uroven bude stacit alebo lepsie by bola ta prva varianta? Alebo ako by ste si to spraivli lepsie. Samozrejme vramci moznosti a financii.
Pekný deň...


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #14 on: Január 20, 2015, 11:07:50 ráno
musis ratat stym ze tam budes mat stereo , v jednej miestnosti pravy kanal, v druhej lavy atd , ako nastavovanie tam budes mat hej ze bud budes regulovat v pravo v lavo, a dopredu dozau tym si vies vlastne zapnut 1 zo 4 , 2 zo 4 a 4 zo 4 regulovanim pomerov neviem ci to je pakticke ale da sa to , to si kuo do kompu zvukovku s viacero vystupmi ktora sa da konfugurovat na 5-6 mono vystupov , ktomu 6 kanalovy zosilovac , alebo rovno si to zapoj na domace kino tam nastavi dual stereo alebo take daco, a vies si hlasitost jednotlivych reprakov tiez nastavovat
CB všade tam, kde sa len dá


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #15 on: Január 20, 2015, 19:45:38 večer
Nechcel by som pocitac chcem to mat zakomponovane v stene nic zlozite prist zapnut pripojit mobil alebo radio a pustit si hudbu. Presne ako pises to prepinanie v izbach by bolo mozno o zvyku alebo neprakticke. Ak by sa to dalo niecim rozumnym nahradit by to bolo fajn. No stale niesom rozhhodnuty alebo viacmenej inspirovany co by bolo lepsie. To autoradio mi pride taka lahsia varianta mozno premna co sa tyka montaze. No neviem budem este badat ale urcite nieco take chcem.
Pekný deň...