CB ( citizen band ) > Ručné rádiostanice

Poradte RUCKA vs VOZIDLOVKY

(1/8) > >>

Billy BA:
Chcem kazdeho poprosit o radu okrem moznej diskusie ktora by sa mohla potom rozputat o :

 1.) vyberat len z tejto stranky

You are not allowed to view links. Register or Login

 ( lebo je tu velky vyber a bude to pre mna prehladnejsie)

 2.) dat dva typy jeden na rucku a druhy na vozidlovu CB stanicu
 moze byt aj strucny pokec preco.

 Ucast volna kto chce pomoct tomu kto sa v tom vobec nevyzna. Dakujem velmi pekne all zucastnenym. Billy BA

Palo BA:
kedze je tu velky vyber, tak sa hrozne tazko vybera, pretoze su tam paradne kusky, . zalezi od ceny, co sa tyka ruciek tak bych si vybral Alan 42 , kedze ten albrecht je pre mna drahy, aj ked je nadupany, a inek h 520 + mi moc dlho n a nabitych baterkach nevydrzal kedze tam je max 6 bateriek,

no co sa tyka mobiliek, tak tam je toho strasne vela, podla toho kolko si ochotny za stanicu dat , ja bych uz do buducna, ako Pugzley spominal , vsadil na stanicu s SBB modulaciou , ktore su sice drahsie , napor President Jackson II ASC, inak kazdy president je dla mna dobra stanicka , zalezi od funkcii , a na co ju chces pouzivat ,, osobne som sa teraz zamiloval do Superstar 3900 EFT aj ked o tej znacke nic neviem, proste mi padla do oka ako ju tam vidim , to si staicky s teh hornej hranice cien , ked nieco lacnesie tak by som sa kukol po Alan 48Plus , alebo albrecht nejaky, co sa tyka TTI , neviem povedat , ziadnu som nemal v ruke no je to z azie, tak niekto dalsi ti hadam poradi blizsie , co sa tyka intekoc , robili mu strasny hluk pri sume , a slabo som rozumel, vzdy som musel prejst na rucku , aby som mal radio o stupen lepsie , tolko z mojej strany

blueneon81:
Inak aj mne tá Superstar 3900 EFT padla do oka  :)
Vyzerá veľmi skvostne, ale ide asi o americký import, sa mi zdá.

Rúčiek tam teda veľa nie je, takže buď tá Albrechtka, alebo Alanka, o značke Intek neviem nič, tak nemám poňatia, čo mám očakávať...

IvanBardejov:
uz som ti pisal , ak chces nakupovat za dobre ceny jedine v Polsku , tu mas ALAN rucku za cca 120 E a v polsku je za cca 90 E , podobne aj s auto stanickami

IvanBardejov:
tak sa ospravedlnujem za odpoved

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu