OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Homologizacia

Hosť · 8 · 10113

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

lukasv

  • Guest
on: Február 29, 2012, 01:31:56 ráno
Ako je to s homologizaciou anten? Jednu mam na aute, mam ale strach ked ma zastavia policajti. Treba ku tomu nejaky papier?


sniper

  • Guest
Odpovedať #1 on: Február 29, 2012, 01:32:17 ráno
pokial ju nemaš dlhsiu ako 1,5 m tak potom nič a ak je dlšia tak koniec anteni nesmie presahovať pôdoris auta ak ano tak musi sa ukotviť tak nejako to píše vyhláška


Majkl

  • Guest
Odpovedať #2 on: Február 29, 2012, 01:32:34 ráno
uz ma tolko krat zastavili ze som prestal pocitat, mam na aute ML145 a nikto zatial nemal problem mam ju umiestnenu v strede auta


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #3 on: Február 29, 2012, 01:32:44 ráno
ja ma na streche magnetku Prezident ML145 ma cca 150 cm , tak presahuje povolenych 140 cm, mala by byt ukotvena , ktori policajti maju pri kontrole pri sebe ciachovany a certifikovany meter aby mi ju zmeraly ?


sniper

  • Guest
Odpovedať #4 on: Február 29, 2012, 01:33:03 ráno
You are not allowed to view links. Register or Login
ja ma na streche magnetku Prezident ML145 ma cca 150 cm , tak presahuje povolenych 140 cm, mala by byt ukotvena , ktori policajti maju pri kontrole pri sebe ciachovany a certifikovany meter aby mi ju zmeraly ?
presne ako hovoríš som si istý že ani policajti nemajú v tom jasno tak že je to v pohode a keby bol problém tak pred sa je to magnetka dá sa dať dole hned a bez problémou tak že nemajú prečo pokutovať ked sa problém hned odstráni ale jetam ešte stale to že za jazdy ti určite nepresahuje pôdoris auta lebo určite ju máš v strede a nie na kraji a ešte som nevidel že by sa tak ohýbala za azdy abi presihla


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #5 on: Apríl 01, 2012, 12:23:35 večer
ja mam teraz na Fiate Doblo Lemm a ma dlzku 1920 +10 cm cize riadna dlzka, ako skontroluje Policaj jej dlzku ? Je vysoko na streche a Policaj nema pri kontrole certifikonany merac dlzok.


sniper

  • Guest
Odpovedať #6 on: Apríl 01, 2012, 15:29:47 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
ja mam teraz na Fiate Doblo Lemm a ma dlzku 1920 +10 cm cize riadna dlzka, ako skontroluje Policaj jej dlzku ? Je vysoko na streche a Policaj nema pri kontrole certifikonany merac dlzok.
sú hlasím máš pravdu len nikdi nevieš akého debila stretneš a bude robit machra lebo má nato oporu v zákone potom je to len na každom ako vie argumentovat proti nemu


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #7 on: Apríl 01, 2012, 19:04:03 večer
plna pravda , ak chce neaky debil machrovat a demonstrovat policajny stat tak to bude tazke