OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Stretnutie radioamaterov Poprad 2016

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #10 on: November 20, 2016, 14:45:28 večer
Hotel , ano stary komunisticky ale plne fungujuci , izby prerobene  .Jediny hotel kde sa dalo ubytovat a dohodnut ubytovanie pre tak velku akciu , ubytovanych bolo okolo 196 ludi, s moznostou kongresovych a dalsich miest pre zdarniu akciu.Parkovac ie miesta pre hotelom ale aj za hotelom plne postacovali , ktomu dva samsotatne vchody.Vytah z vonku na medziposchodie plne fukcny , nakladaly sme do neho tovar pre predajne stanky.Moznost stravovania aj pre neubytovanych aj jednotlive menu to uz bolo od prveho stretnutia v Poprade, stacilo si zakupit listky na prislusne menu v hotelovej hale hned vpravo pri dverach.Tolko z mojho pohladu.Mozno som nenarocny a preto mi to plne vyhovovalo.


Offline FoXo

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 15
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
    • www.foxo.sk
  • Lokátor: JN98OS
  • Skype: foxicek19
  • Facebook: You are not allowed to view links. Register or Login
Odpovedať #11 on: November 20, 2016, 23:15:13 večer
No osobne si myslim ze parkovisko nepostacovalo nakolko sme parkovali po chodinkoch a travnatom poraste, a niektori aj uplne niekde mimo :) Stastie ze mestska policia asi chapala tuto akciu inak by im papuce nestacili :)

Vytah ked sme sa snazili pouit bol nefunkcny. Vycerpali ste nam baterky  :D
Vzhladom na skusenosti z predchadzajuci ch stretnuti som tentokrat stravovanie riesil rovno inde ale buduci rok sa pojdem opytat, kedze predtym nas vacsinou odbili ze len pre ubytovanych :)


Offline dominik

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 92
    • Karma: 6
    • Zobraz profil
Odpovedať #12 on: November 21, 2016, 15:24:22 večer
Ahoj, kde postačovali miesta na parkovanie stali sme tam jak puci kade tade. A obed som tiež riešil po skúsenosti z minulého roka oproti v reštaurácii. A keď ste si všimli dosť starších HAM malo problém vybehnúť po schodoch tak že je na zamyslenie či by to nebolo lepšie na prízemí . Inač super akcia stretol som veľa kamarátov.