OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Ako na PMR

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

majki BA

  • Guest
Odpovedať #30 on: Marec 05, 2012, 01:09:31 ráno
Caute vsetci,

 som tu novy, som z BA, mam pmr Cobra MT 975 a chcem sa pridat


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #31 on: Marec 05, 2012, 01:09:41 ráno
nech sa paci, vitaj , kde v ba si?
CB všade tam, kde sa len dá


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #32 on: Marec 05, 2012, 01:10:04 ráno
majki BA:
 Caute vsetci,

 som tu novy, som z BA, mam pmr Cobra MT 975 a chcem sa pridat



 Vitaj Majki, chalani v BA zacali serioznejsie chodit na PMR, tak verim, ze sa vam to tam aj na tomto pasme rozbehne. Ak si z Petrzalky, tak mas vyhodu, lebo tam je zopar tychto nadsencov, cize spravit spojenie nebudes mat problem.

 Tvoju vysielacku sice nepoznam, ale podla obrazkov to vyzera, ze ma celkom solidnu antenu. Ak budes potrebovat nejaku radu, len napis do prislusnej temy a iste sa ti v priebehu dna niekto ozve.


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #33 on: Marec 05, 2012, 01:10:10 ráno
dnes v lidli opat predavaju nabijacie baterie,za tu cenu hned som si kupil 8 AAA do PMR , aj AA Aj 9V som si kupil, mozem ich odporucit, moje prve z lidla som pouzival tekmer 5 rokov nielen v pmr, tak isto aj alkalicke baterie v lidli aerocell su velmi kvalitne, v teste sa umiestnili za najdrahsim typom duracel ,a nizsi typ duracel bol na tretom mieste , a cenovo sa nedaju porovnavat 2ks duracel = 8ks balenie Aerocell

len taky postreh
73 PaloBA
CB všade tam, kde sa len dá


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #34 on: Marec 05, 2012, 01:11:59 ráno
3,30eur za 4ks AA a AAA , 2ks C a D , 1ks 9V

som v praci asi do 22:00 ,

cenu alkalickych nepamatam, su balene po 8ks, ale tusim okolo 3eur

kapacita AA 2500mAh
AAA 900mAh
C 4000mAh
D 4500mAh
9V 200mAh
prevratná technológia udržiavania napätia (85 % po 90 dňoch, 75 % po 365 dňoch)
CB všade tam, kde sa len dá


boris

  • Guest
Odpovedať #35 on: Marec 05, 2012, 01:26:26 ráno
Chalani, potreboval by som poradit resp.pocut vas nazor na dve stanicky PMR INTEC MT 5050 a MIDLAND G 9 !Chystam sa zakupit daco nove a neviem sa rozhodnut ktoru? Dajte jasne stanovisko ktoru by ste vy osobne vybrali z tejto ponuky , alebo poradte daky svoj typ!!


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #36 on: Marec 05, 2012, 01:26:36 ráno
Poznam len MT 5050, ktoru som mal (mam). Ma menej citlivy mikrofon, VOX je tym padom velmi zle pouzitelny, ale celkovo... je to taky tlmeny zvuk. Vyhodou su veci ako relativne velka antena. Objektivne testy som vsak nerobil. Taktiez sa da lahko rozsirit o vykon, to vsak nepovoluju VPR. Midland by zas mohol zhodnotit niekto iny.


boris

  • Guest
Odpovedať #37 on: Marec 05, 2012, 01:26:48 ráno
Mesi tvoju recensiu som cital na tvojej stranke tak aj z nej som som usudil ze ten intec by mohol byt dostacujuci! Dik za odpoved


Offline Mailo Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 490
    • Karma: 14
    • Zobraz profil
    • Osobná stránka Maila Dubnica
  • Lokátor: JN98CX
  • Skype: om4ajk
Odpovedať #38 on: Marec 05, 2012, 01:27:30 ráno
Mesi:
 Poznam len MT 5050, ktoru som mal (mam). Ma menej citlivy mikrofon, VOX je tym padom velmi zle pouzitelny, ale celkovo... je to taky tlmeny zvuk. Vyhodou su veci ako relativne velka antena. Objektivne testy som vsak nerobil. Taktiez sa da lahko rozsirit o vykon, to vsak nepovoluju VPR. Midland by zas mohol zhodnotit niekto iny.



 Mesi, možno na tej stanici nie je malo. citlivý mikrofón, ale len trimrom moc utiahnuta modilacia . Ja to mam tak na Wouxune, stanica je v poriadku len sikmoockovia su setrny :-D
73 de Mailo Dubnica, OM4AJK


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #39 on: Marec 05, 2012, 01:27:35 ráno
Mailo: aby som upresnil, frekvencny zdvyh je maly. Moze to byt bud, ako pises, stiahnutym trimrom, mikrofonom so slabym rozsahom/qualitou, alebo blbou celou nf castou. Neanalyzoval som to, kedze mi skor odisla ako by som chcel