OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

CB Info Bratislava

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline marek560

  • Download manager
  • Pokročilý
  • *****
    • Príspevky: 303
    • Karma: 6
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN08PS
  • Skype: marek.560
Odpovedať #10 on: December 26, 2013, 15:16:31 večer
Suhlasim... mne by sa niečo také páčilo...
Koľko krát keď idem do práce a vidim radar alebo hliadku, tak hneď dam výzvu na kanál, že tam a tam je radar alebo hliadka...
Odpoveď: vďaka kolego  ;)
CB20, PMR03


Offline adamico

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 5
    • Karma: 0
    • Zobraz profil
Odpovedať #11 on: December 26, 2013, 15:29:31 večer
No veď práve. Podľa mňa by to ráno ked idu ludia do práce a poobede ked idu z práce bolo hodne využívané a myslím si že by sa dali riešiť aj serioznejšie ceny na antény a rádiostanice, keby to robila jedna seriózna firma ktorá by to hneď aj ladila.


Offline mravec

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 238
    • Karma: 14
  • Tutok bola volakedy moja antiena. A už niesa...
    • Zobraz profil
Odpovedať #12 on: December 26, 2013, 21:43:32 večer
Adamico: myšlienka krásna, ale stroskotáva to na viacerých veciach. Väčšina ludí po práci/pred prácou má chut príst čo najrýchlejšie domov, urobit si kávu a mat na saláme. Na nejaké vykecávanie po CB má chut len minimálne množštvo ludí. Potom s tohoto malého množstva musíš vybrat dalších pár percent čo budú CB/Ham naozaj rozumiet a nenechajú sa odradit rušákmi a malým množštvom online ludí v éteri. Sám to poznám na sebe ked po práci smerom domov nemám na CB chut ani náladu, ked chcem dopravné info online tak zapnem navigaciu WAZE a tam mám vsetko ako na dlani, bez vykecávania a obvolávania ludí. Dopravné info (neúplné a s velkým lagom) máme aj s rádií, tie ale vôbec nepočúvam, hudobne to je katastrofa.

Teraz k firme: myslíš že by si dokázal dat lepšie ceny, zaplatit ludí, techniku, priestory a reklamu ako zabehnuté firmy/ i-net firmy? Pozri sa na allamat handlová
Code: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.cbone.sk že čomu sa hlavne venujú a čo im prináša prachy. Vysielačky to už dávno niesu, pružne zareagovali a začali ponúkat to čo ludia chcú viac. Vysielačky ostali len ako doplnok k obrovskému množstvu vecí čo montujú a ponúkajú.


Offline adamico

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 5
    • Karma: 0
    • Zobraz profil
Odpovedať #13 on: December 26, 2013, 22:08:26 večer
Ved na takej 10 ani nejde o to vykecávanie, ale len krátke hlásenie si hliadok atd. Uznávám že je to môžno utopický nápad ale keby sa to uchytilo, bolo by to lepšie ako čokolvek čo tu doteraz  bolo si myslím. Nie, samozrejme že by som nedokázal dať lepšie ceny ale skôr som rátal využiť nejakú už existujúcu firmu ako je napríklad spomínaný cbone.sk
Dúfam že CB ešte nevymrelo, len treba trochu postrčiť ľudí a ukázať im výhody nie?


Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98EP
Odpovedať #14 on: December 27, 2013, 12:33:18 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
Tak samozrejme využívať to na "závody" je hluposť, ale informovať sa o hliadkach a nehodách by mohlo mať zmysel pokiaľ by sa to dostalo do širšieho povedomia vodičov.
Adamico, neviem, ako dlho používaš CB pásmo, ale budem ti oponovať, že závody sú hlúposť. Kedysi na Slovensku fungoval monitoring tz. záchranného kanála č. 9 na mnohých miestach Slovenska (ak tú mapku niekde nájdem, tak ju tu zavesím). Príchodom mobilov všetko padlo. Ale som na pásme od r. 1996 a súťaže (závody sú český výraz) sa organizujú stále. Niekoľko súťaží ročne absolvujú desiatky slovenských cébečkárov. Aj v tomto čase, keď 9. alebo 10. kanál takmer nikto systematicky nemonitoruje.. .


You are not allowed to view links. Register or Login
Pozri sa na allamat handlová
Code: You are not allowed to view links. Register or Login
http://www.cbone.sk že čomu sa hlavne venujú a čo im prináša prachy. Vysielačky to už dávno niesu, pružne zareagovali a začali ponúkat to čo ludia chcú viac. Vysielačky ostali len ako doplnok k obrovskému množstvu vecí čo montujú a ponúkajú.
CB ONE s.r.o. Handlová - vysielačky vôbec nie sú len doplnok. Mesačne vo firme predajú a namontujú desiatky CB staníc najmä do kamiónov. Ak by boli vysielačky len nejakým doplnkom, tak by ich určite neinzerovali veľkými nápismi na stenách budovy.

Otázka k téme: Názov je CB info Bratislava. Adamico, máš záujem prevádzkovať CB info kanál len v Bratislave a okolí?


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #15 on: December 27, 2013, 14:19:10 večer
skusenosti, z BA, kamionisti uplen ignoruju daky kanal 10 .  ako informativny, ci 9. kanal ako nudzovy, ti, co si vedia pepnut kanal , kecaju tam kde je cisto,  a nikto nic nehlasi na 10. kanali, pridu daky rumuni a kecaju na 10. nonstop lebo tam im niekto na zaciatku naladil vysielacku , to by museli fungovat motoresty ( odpocivadla s dakym info kde by olo napisane ze dopravne info na ch 10 . ale to je nerealne len tak hobby spravit , a hlavne kamionisti maju vysielacky zatiahnute tak aby sa poculi len ti dvaja-traja co idu za sebou, a hotovo , netrapi ich ze gumuju daku relaciu co tu uz davno bezi  alebo podobne , vela ich ma vseliake 30-100w zosilovace lebo sa nepocuju atd
CB všade tam, kde sa len dá


Offline Mailo Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 490
    • Karma: 14
    • Zobraz profil
    • Osobná stránka Maila Dubnica
  • Lokátor: JN98CX
  • Skype: om4ajk
Odpovedať #16 on: December 27, 2013, 17:24:18 večer
Poprípade ma najviac rozosmeje, ako kamionistovi pred ním vynáda do ...., že ako odbočil, ako obieha a tak  ;D ;D ;D
73 de Mailo Dubnica, OM4AJK


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #17 on: December 27, 2013, 18:01:05 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
skusenosti, z BA, kamionisti uplen ignoruju daky kanal 10 .  ako informativny, ci 9. kanal ako nudzovy, ti, co si vedia pepnut kanal , kecaju tam kde je cisto,  a nikto nic nehlasi na 10. kanali, pridu daky rumuni a kecaju na 10. nonstop lebo tam im niekto na zaciatku naladil vysielacku , to by museli fungovat motoresty ( odpocivadla s dakym info kde by olo napisane ze dopravne info na ch 10 . ale to je nerealne len tak hobby spravit , a hlavne kamionisti maju vysielacky zatiahnute tak aby sa poculi len ti dvaja-traja co idu za sebou, a hotovo , netrapi ich ze gumuju daku relaciu co tu uz davno bezi  alebo podobne , vela ich ma vseliake 30-100w zosilovace lebo sa nepocuju atd
co ja viem aspon nasi nemaju ziadne zosilovace, boja sa ze ich zamera Rakuska a Nemecka policia ktora to sem tam kontroluje a tam su potom riadne postihy.Mne uz tiez jeden videl ze mam v aute 2 vysielacky a ine veci a ze s tym by som tam nepochodil, na moju odpoved ze by mi nespravili nic len nechapavo krutil hlavou.