Burza > Kúpim

Allamat 296 alebo nieco podobne...

(1/4) > >>

Peter_BA:
Kupim Allamat 296 v dobrom stave. Alebo popripade prosim o radu:
Ktoru vysielacku z aktualnej ponuky v eshopoch by ste prirovnali funkciami a kvalitou k allamatke 296? Chcem ju ako zakladnovu stanicku na doma, popripade na portejbl. Dakujem za kazdu ponuka aj radu. Peter_BA

Boris TT:
Peter ja mám tiež alamat 296 a je to výborná stanička ale začal mi haprovat potenciometer hlasitosti tak som sa rozhodol zakúpit albrecht 6891 a musím povedat že je to kvalitná stanica tak ja by som ti poradil albrechta.

Peter_BA:
Zevraj je to to iste ako AE 6890, je to pravda? Kedze to nechcem do auta, odnimatelny panel mi je zbytocny. Ale ta AE6890 nevyzera inak zle. Este ma zaujali TTI TCB 1100 (tu sa mi paci repro na prednej strane, mozno by sa to dalo doma nejak pekne zabudovat do police) alebo ALAN 48 Plus Multi (ta ma hlavne dobru cenu, ale nema auto sqelch, inac sa mi paci klasicky dizajn ;)

Palo BA:
6890 mam, mam j v aute ale aj na sutaziach , ma vybornu citlivost, super sa snou robia spojenia , plno funkcii, panel neodnimam, je tam zaisteny zo spodu dvoma srobami takze je to ok, ale 6891 je praktickejsia lebo ma volume a squelch na zvlast potenciometroc h, kde 6890 to ma na jednom a ked chces nastavovat squelch tak musis najprv stlacit ten potenciometer, a esteje tam rozdiel ze 6890 ma mikrofonyovy konektor na zakladni staniece, a 6891 to ma vsetko na panely , zbytok je totožny , ja by som rozmyslal ze 6890 predam a kupim 6891 , ale zatial som si to rozmyslel :)

Peter_BA:
Prave som zistil, ze tti 1100 nema am modulaciu :'( (opravte ma ak sa mylim). Vedel by mi niekto teda poradit dobru vysielacku s cenou okolo 100€?
Dakujem za kazdu radu. Peter

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu