Author Topic: zru┼íenie neakt├şvnych ├║─Źtov  (Read 639 times)

Offline Palo BA

• Administrator
  • Guru port├ílu
    • View Profile
  • Lok├ítor: JN88NC
zru┼íenie neakt├şvnych ├║─Źtov
« on: Marec 04, 2018, 15:54:21 pm »
ahojte , pozeral som si zoznam uzivatelov a je tam velke mnozstvo neakt├şvnych u┼ż├şvatelov, niektri neboli nikc prihlasn├ş , ini viac ako 1000 dni neboli na portali, idem pozriet moznosti, ci sa da poslat oznam , ale tie kont├í co neboli ikcy aktivne zma┼żem a ostatne co boli nekt├şvne viac ako 600 dn├ş by mali dosta┼ą oznam ┼ża ak nebude aktivita, budu odstr├ínen├ę ich kont├í, ak ma niekto n├ímietky alebo n├ívrhy, sem st├Żm
CB všade tam, kde sa len dá

Offline IvanBardejov

• KN09MH
  • Moder├ítor
  • Guru port├ílu
    • View Profile
Re: zru┼íenie neakt├şvnych ├║─Źtov
« Reply #1 on: Marec 04, 2018, 18:14:37 pm »
mrtve duse su nam na nic , ak niekto chce pomoc , radu alebo ma nieco pre nas nove aspon raz za cas sa prihlasi, cca 300 dni , urcite su tam aj taki co inzerovali a nic ine a nekonkretne k nasmu konicku.

Offline Dejvid

• Administrator
  • Guru port├ílu
  • exp. Dunajec
    • View Profile
  • Lok├ítor: KN09IH
« Reply #2 on: Marec 04, 2018, 19:04:11 pm »
Musim sa pustit u┼ż i do opravy port├ílu, u┼ż to tu rob├ş stra┼íne ve─ża chyb a najnov┼íie si n├ís v┼íimli i borci z ruska, tak┼że nem├ím stoho radost.

Offline MarcelBA

• Administrator
  • Guru port├ílu
  • CB v┼żdy a v┼íade
    • View Profile
« Reply #3 on: Marec 04, 2018, 19:48:04 pm »
no tie ruske registracie denne aj tri zmazem to je fakt parada...
Mozeme kludne vymazat tie ktore neboli nikdy lognute alebo tie ktore nemali ziaden prispevok. Ale clovek co nebol dlho prihlaseny ale dal prispevok by sa nemal vymazat lebo tema strati na nadveznosti.. A ak chces palo kludne rozposli spravu mozno sa niekomu pripomenieme. Len tolko moj nazor.
Pekn├Ż de┼ł...

Offline Dejvid

• Administrator
  • Guru port├ílu
  • exp. Dunajec
    • View Profile
  • Lok├ítor: KN09IH
« Reply #4 on: Marec 04, 2018, 19:52:45 pm »
Nadveznost u starsich prispevkov uz je i tak narusena lebo forum sa premazava priebezne

Offline Marconi

• Pokro─Źil├Ż
    • View Profile
  • Lok├ítor: JN98EP
« Reply #5 on: Marec 04, 2018, 22:13:36 pm »
chlapci, pros├şm v├ís, upravte nejako registr├íciu nov├Żch u┼ż├şvate─żov. Vraj by im mal pr├şs┼ą nejak├Ż notifika─Źn├Ż mail alebo nie─Źo podobn├ę, ale nepr├şde. Potom bombarduj├║ m┼ła (lebo na str├ínke scbr.sk je link na toto f├│rum). Pr├şpadne si zverejnite nejak├ę kontakty aj pre neprihl├ísen├Żch u┼ż├şvate─żov. Va┼íe mailov├ę adresy s├║ verejn├ę a┼ż po prihl├ísen├ş....

Dr┼ż├şm palce pri oprave !

Offline Palo BA

• Administrator
  • Guru port├ílu
    • View Profile
« Reply #6 on: Marec 05, 2018, 13:52:43 pm »
tam bol jeden probl├ęm , ┼że pri schv├ílen├ş ├║─Źtu treba zaklikn├║┼ą ┼że odosla┼ą info , alebo vy┼żadova┼ą aktiv├íciu , zo za─Źiatku existencie f├│ra som to nevedel a schv├ílil som ├║─Źty bez toho aby o tom vedeli , to bolo par rokov dozadu a beriem na seba , aj v─Ćaka tomu s├║ tam neakt├şvne ├║─Źty ale vrav├şm to je par rokov dozadu
CB všade tam, kde sa len dá