OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Oplati sa CB

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #50 on: Marec 27, 2013, 19:15:50 večer
a co myslis slovenske obchody to odkial beru ? vsetky z polska bo tam je to lacne , lebo tam sa to predava jak teple rozky
CB všade tam, kde sa len dá


Offline Peťo Nová Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 463
    • Karma: -73
  • Kto chce hýbať svetom, musí hýbať najprv sebou.
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98BW
Odpovedať #51 on: Marec 27, 2013, 20:08:09 večer
No tak už vieme kde soudruzy z NDR udelali chybu :D :D (film Pelíšky)


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #52 on: Marec 27, 2013, 20:39:36 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
konečne som kupil novu antenu a dufam ze uz to pojde lepsie budem ju brat aj po portabloch aj na ebh vazi len 1,4 kg.Po skusenostiach a radach inych som kupil 1/4 lebo 5/8 som nemohol.
You are not allowed to view links. Register or Login

mam s tejto firmi antenu Lemm 2000 na magnete a lieta perfektne, bol som v tej firme a ich predajni osobne uz par krat maju tam skladom riadny vyber hlavne magnetickych a pevnych vozidlovych anten


Offline mravec

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 238
    • Karma: 14
  • Tutok bola volakedy moja antiena. A už niesa...
    • Zobraz profil
Odpovedať #53 on: Marec 27, 2013, 21:07:18 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
o polakoch viem svoje taze  tych 7db znamena 0 to vem ale chcem ju vyskušať ako to pojde len dufam ze ked bude poskladana nebude dlhsia jak 2m.A dufam ze bola pravda s tym postovnym 0zl bo ked ne ta asi 10e postovne predpokldam mi ze pride vo stvrtok.

Poskladané to bude mat 5,5 metra, pričom to bude treba mat na rúre pekne nad zemou (rúra minimálne 3,5-4 metre dlhá a hrubá presne na nastrčenie anteny zospodu). Na portable si si rovno mohol z panelového PL konektora (SO239) urobit polku, vyhodíš na strom špagát alebo akoukolvek staršou laminátovou udicou ju vytiahnut a bude to mat presne také isté parametre ako tvoja antena. To už fakt radšej 5/8 alebo 1/5, skladat to budeš rovnako pracne ak nie lahšie (polka) a stožiar ti stačí akákovek rúra do priemeru na nastrčenie do obručí, poprípade mat k nej nejakú metrovú hlinníkovú rúru a tú prigurtnovat takmer o hocičo čo vytŕča...