CB ( citizen band ) > Stožiare, držiaky a úchyty

Výroba stožiaru

(1/5) > >>

MarcelBA:
Páni vedeli by ste pozliepat stožiar na stacionárnu anténu? Skôr ma zaujíma ako vyrobiť niečo jednoduché na expedície. Poprípade aj dokumentácia ak by bola. Nakolko sa blíži leto a sním rozne súťaže.

Palo BA:
ja pouzivam reproduktorovy teleskopicky stoziar vyska cca 3-3,5 metra , ako stvoreny na antenu

Dejvid:
You are not allowed to view links. Register or Loginja pouzivam reproduktorovy teleskopicky stoziar vyska cca 3-3,5 metra , ako stvoreny na antenu

--- Koniec citácie ---
fiha, to sis delal nebo kupoval????
dej nejaky info zajima ma to

MarcelBA:
No tiez som kukal jak puk ze na com si to mal nahodene  Inak jeden kamarat ma super stoziar pozicany je to origos vojensky a funguje na principe ocelovych laniek koliecok ktore su na tom zabudovane. Proste jednoduchym navijacikom ako je na udici sa vysuva alebo zasuva. Nasiel som to aj na jednej ceskej stranke vypredaju armadnych zasob a bol tam aj ten stoziar a stal cca 12000 cz dost vela ale za 10 sekund to bolo rozlozene.

Palo BA:
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Loginja pouzivam reproduktorovy teleskopicky stoziar vyska cca 3-3,5 metra , ako stvoreny na antenu

--- Koniec citácie ---
fiha, to sis delal nebo kupoval????
dej nejaky info zajima ma to

--- Koniec citácie ---

tak ja som nekupoval ale zobral zo skladu, kedze robim zvukara tak nemam nudzu o taketo stativy, a tie stativy sa daju kupit rozne typy a vysky v barjakom obchode so zvukovou/svetelnou , technikou , a nejsu nejak drahe , sak kukni v galerii fotky zo zimneho zavodu , tam by to malo byt vidiet

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu