OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Éter bez hraníc 2014 - Memoriál Milana 42

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Pascal

  • Guest
Odpovedať #60 on: Máj 19, 2014, 23:47:48 večer
to  sme  ani netusili  ze  zmokneme   do nitky  exp saigon   pascal , juraj ba,  neon


Pascal

  • Guest
Odpovedať #61 on: Máj 19, 2014, 23:50:42 večer
inač  mam  otazku  kam  zmizli kontrolne stanice  alfa?  posledne  spojenia  bolo okolo 3 rano  potom  hlucho    a o  5tej  sme to zabalili  a uzimení  utekali  domov  mam  navrch  dat exediciam  ktoré vyrazili zvláštny  diplom za odvahu  :P
« Last Edit: Máj 19, 2014, 23:53:09 večer od Pascal »


Pascal

  • Guest
Odpovedať #62 on: Máj 20, 2014, 03:41:16 ráno
zatial  neoficial  este sa to musi poriadne  skontrolovat   ale tu je  mapka


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #63 on: Máj 20, 2014, 09:20:05 ráno
You are not allowed to view links. Register or Login
nieco ku kontrolkam
CB všade tam, kde sa len dá


Offline Alan TT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 237
    • Karma: 6
  • Rock is back
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88SI
Odpovedať #64 on: Máj 20, 2014, 09:34:10 ráno
to Pascal   pekne...pekne. .máte u mňa aj u Trnavákov PALEC HORE, že ste išli. Inak od tej pol tretej ráno sme už ani my žiadnu Alfa kontrolku nepočuli a bolo celkove mŕtvo, tak sme šli asi o 3tej tiež trochen zdriemnuť a potom sme ešte o 5tej spravili nejaké spojenie a kedže boľ rádiový kľud tak sme to tiež okolo 6tej zbalili a šli sme na zostup dole celý radi , že práve neleje.


Offline giwer

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 130
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98CX
Odpovedať #65 on: Máj 20, 2014, 22:05:21 večer
Exp.Považan pripravená na kóte.
SK-768
base: President Taylor II + BlackPirat
mobil: Alamat 409 + miniFlorida
CB17,PMR6


Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
Odpovedať #66 on: Máj 20, 2014, 23:09:20 večer
Ja vám tentokrát fotku z portejblu neukážem, na miesto som dorazil o 20:30 za totálnej hmly a už skoro aj tmy. Aj tak by ste teda nič nevideli. Okrem toho som sa prebrodil cez menšie jazeirko na ceste, voda siahala až po prahy dverí, a to je Scenic pomerne vysoký... Kaď som začal vysielať počasie sa trochu umúdrilo, dokonca som v diaľke zazrel svetlá Nového Mesta n Váhom (?), aj vietor ustal. O polnoci začalo pršať. Po jednej v noci som to zabalil a išiel domov, ráno som totiž mal ďalšie povinnosti.

Zo slovenských súťažných staníc som spravil expedície Houston, Marco Polo, Dolina, Zlatokop, Horec, Toptech, Trnaváci, Saigon, Bororo, Dráčik, Biela voda, Mafia, Salamandra, kontrolku Barbakan na Kaktus Majáku a expedičníkov Milana SE a Alfa SE.
DX mám na kótu Pustý (MT-3 Furgon) niečo málo nad 200 km.
ďakujem všetkým za zavolania...


Pascal

  • Guest
Odpovedať #67 on: Máj 21, 2014, 00:31:01 ráno
to alan tt sak  toto  ze  som mal  pusteny  scan  od  3 do 4 a zastavoval sa iba na   10  kde si to  vykecavali  kamionisti  a na 26  kde  podla vstekeho nitranska taxi sluzba  hlasila  svojim  taxikom  adresy  a ziadna  alfa   takze  ma  napada otazka  ked som kontrolna stanica  nemam  byt  stale  na prime  ako pacasie bolo  uplne  ˇsuperˇchapem ze  treba aj  sa zahriat kavou a pod  sak  uvidime podla  dennikou  ze  ako  to vlaste  snimi  bolo   okolo  piatej sme  sme  davali  dole antenu  moje posledne  spojenie  bolo  s  ct 1 exp kmet  o  3,20 tusim  a od vtedy  hlucho   


Offline Boris TT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 129
    • Karma: 13
  • marcel BA
    • Zobraz profil
Odpovedať #68 on: Máj 21, 2014, 20:25:25 večer
ešte som chcel spomenut,že keby bola sutaž o najstaršieho učastnika na EBH vylezeneho na kopci tak to asi vyhrá Dušan TT ktory bol s Trnavákmi na kopci Záruby vo veku 73 r. a poctivo to vyšlapal snami mladíkmi  :D a ani raz nezafrflal že prší a fuka vietor- jednoducho sa tešil na kopec ( jeho prvá EBH )!


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #69 on: Máj 21, 2014, 21:16:37 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
ešte som chcel spomenut,že keby bola sutaž o najstaršieho učastnika na EBH vylezeneho na kopci tak to asi vyhrá Dušan TT ktory bol s Trnavákmi na kopci Záruby vo veku 73 r. a poctivo to vyšlapal snami mladíkmi  :D a ani raz nezafrflal že prší a fuka vietor- jednoducho sa tešil na kopec ( jeho prvá EBH )!

thumb up
CB všade tam, kde sa len dá