CB ( citizen band ) > Iné

Skenery prijímače

(1/5) > >>

chrobak:
Ahojte všetci
Chcem sa informovať na prijímač ETON SATELIT 750 či tu ma niekto skúsenosť čo je to zač a STABO XR2001?Ktorý z týchto dvoch je hodnejší.
Vopred ďakujem za radu
s pozdravom CHROBÁK 73
chrobakrasto@azet.sk

Remmy:
Mna by tiez zaujmalo jaka masinka je na to najlepsia. Ak by mi niekto poradil bol by som mu silno vdacni :-)
Moje kriteria su ze to musi bit Rucka a pokial mozno co najviedci frekvencni rozsach by mohla mat s co najmensimy medzeramy.

Za kazdu odpoved a radu dakujem !

Alan TT:
You are not allowed to view links. Register or LoginAhojte všetci
Chcem sa informovať na prijímač ETON SATELIT 750 či tu ma niekto skúsenosť čo je to zač a STABO XR2001?Ktorý z týchto dvoch je hodnejší.
Vopred ďakujem za radu
s pozdravom CHROBÁK 73
chrobakrasto@azet.sk

--- Koniec citácie ---
Neviem ti poradiť, ale jeden je rúčka a jeden stolný prijímač, tak to treba zvážiť.
Dôležité je aké spôsoby demodulácie chceš mať - AM,FM,FMN, alebo aj SSB a CW, lebo niektoré prijímače majú aj krátkovlnný rozsah, ale nemajú SSB a nevieš počúvať HAM pásma.
A ešte je dôležitý ladiaci krok, potrebné sú 5  6,25  12,5  25kHz a ak chceš počúvať CW tak aj krok 1kHz + jemné dolaďovanie alebo menej - 100Hz,10Hz.
Ja mám ETON G3 a som spokojný

Remmy:
Ktory bi ste odporucili - Albrecht AE 69H, Albrecht AE-33H, Wouxun KG-UV6D alebo Wouxun KG-UV8D.
Za nazory dakujem.

IvanBardejov:
Wouxuny nie su skenery

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu