OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Magnetické antény

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

rege

  • Guest
Odpovedať #20 on: Marec 06, 2012, 21:00:30 večer
no a co hovorite na
President SUPER OHIO FIX ?


Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #21 on: Marec 06, 2012, 21:01:19 večer
Ta má iba +3db zisk, taky nieje dobrá volba.
Hľadaj anténu čo má minimálne +4db zisk.
ML-145 má zisk +6db.
Já mam President Oregon má zisk +4db a niesom sňou až tak spokojný.


rege

  • Guest
Odpovedať #22 on: Marec 06, 2012, 21:01:50 večer
viem, ale ML-145 mi nevojde ani do kufra, a to mam kombik...


Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #23 on: Marec 06, 2012, 21:02:30 večer
Ašak ju ohni, keď zobereš oba konce antény a dáš ich ku sebe, že ti vznikne obluk, tak sa nič nemôže stať. Kľudne ju do kombička v kufru ohni a keď ju vytiahneš ostane pekne rovná.


sniper

  • Guest
Odpovedať #24 on: Marec 06, 2012, 21:03:04 večer
heheh že sa ti nevojde to čo maš v tom kufri že nie ? ved ja mam len 3.dv auto a pohode sa mi vojde aj do kabiny aj do kufra a ani ju nezohínam len to chce trocha dôvtipu ked to ukladaš urči te maš delené sedačky čo to nedaš tam ako je tá medzera medzi sedačkami v pohode vojde a ani nezavadza a ja stale po ruke ked treba


rege

  • Guest
Odpovedať #25 on: Marec 06, 2012, 21:03:39 večer
hmm, viem ze mi chcete dobre poradit, ale 150cm je uz velmi neprakticka velkost... podzemne garaze a podobne...
Wilson Little Wil mala 90cm, a spravil som s nou ciste spojenie na 18km, zisk ma +4dB
Takze ak s 110cm antenou spravim 10-15km, budem happy


sniper

  • Guest
Odpovedať #26 on: Marec 06, 2012, 21:04:36 večer
ked to berieš tak tak si daj presidenta čo am ja ma len cca 35 cm aj sa magnetom a nema problém ani na 10 km

je to nie čo ako táto You are not allowed to view links. Register or Login
stačí bohate ne spojenia s kamionistami ale ak chceš na viac ako len to tak nejaku 145ku si zober v iných nevidím zmysel lebo kedt stačí len na malú v dialenost tak malu an tenku a ked chceš nie čo viac tak ml 145 nevidím tam zmysel na nejaký kopromisSmile 73


rege

  • Guest
Odpovedať #27 on: Marec 06, 2012, 21:05:17 večer
na spojenie s kamionistami mam president carolina 43cm


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #28 on: Marec 06, 2012, 21:06:06 večer
Ja osobne som nemal ziaden problem nikde, nikdy ohnes to a co ked to porata strop v garazi šuma fuk Smile
V technickych veciach sa moc na vzhlad doraz nedava teda aspon ja to tak beriem racej nech je to o 20 cm vecssie ako potom banovat a kupovat zase dalsiu antenu... Antenu som narval tak ako aj do twinga a tak isto aj do forda combi aj do fiatu dejwa a p odobne auta nikde nebol problem. Stale si myslim ze v tomto smere robia ludia chybu a vecsi doraz kladu na vzhlad a na to aby nevyzerali na ceste ako blazon Smile Ja som asi presny opak. najracej mam ked ideme po ceste aspon 4 auta a vsetci mame megavelke anteny a vsetci kukaju a nechapu ze co to je a kam ideme. Miestami si pripadam ako lovec tornad
Pekný deň...


rege

  • Guest
Odpovedať #29 on: Marec 06, 2012, 21:06:47 večer
takze uz mam vysielacku aj antenu na aute... Smile
chcem sa ale spytat, ci nemate niekto kontakt na predajcu, ktory by bol shcopny dodat antenu aj po suciastkach.. ide mi o to, ze ak mi vecer niekto pride k autu, a odskrutkuje prut, alebo odsroubuje antenu z klbu, ci budem musiet kupit zase novu antenu, alebo ci sa da kubit len ten vrch samostatne..