OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

klučovanie - NIČ SPOLOČNÉ S RÁDIAMI :)

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Peťo Nová Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 463
    • Karma: -73
  • Kto chce hýbať svetom, musí hýbať najprv sebou.
    • Zobraz profil
on: Február 12, 2013, 23:36:50 večer
Používa to TV JOJ, Markíza a mnoho ďaľších. Je to plátno homogénnej farby, farby ktorú nemáte na svojom oblečení ani na svojom tele. Funguje to tak že Vás natáča kamera a v počítači sa to upraví tak, že namiesto farby plátna sa dá iné pozadie, ktoré túto farbu plátna nahradí. V skutočnosti sa nachádzate pred najčastejšie zeleným alebo modrým plátnom, ale na videu to vizeŕa ako keby ste boli napríklad na dovolenke. :D Tomuto druhu natáčania som sa začal venovať zhruba pred týždňom a rád by som natočil pár videí o HAMrádiu spoločné s Mailom Dubnica, teda pokial by sa mu chcelo. Ak sa chcete na niečo opýtať, tak napíšte správu do tohto vlákna.


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #1 on: Február 12, 2013, 23:50:05 večer
klucuje sa aj na ciernej, my mame aj take pasky klucovacie, ked su tam nake veci kere tam musia byt ale nemy byt vydno trbars konstrukciu tak sa to tym oblepi a da sa to potom uravit aky by tam nic nebolo , jojka markiza ma male klucovacie plochy, na pocasie trebars, velke plochy su poviscine v sukromnych velkych studiach, kde su tieto lochy na pevno namontovane na vacinou 2 steny + podlaha, trebars , DUEL co chodi na stv 1 je robeny na modrej ploche,
You are not allowed to view links. Register or Login
toto je robene na zelenej a ciernej klucovacej ploche, , exteriery boli normalne v pristave, len to zonglovanie uz bolo v studiu a ten vyber, to holograficke menu, kua, do rana do siestej sme tam boli kym sa to dokoncilo
CB všade tam, kde sa len dá