OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

HAM Stretnutie v Kosiciach 2012

Spojené udalosti

  • HAM Stretnutie v Kosiciach 2012: Marec 17, 2012

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

sniper

  • Guest
Odpovedať #10 on: Marec 23, 2012, 08:03:30 ráno
Ivan trocha ta upravím z členou fora ste neboli len dvaja ale traja bol som tam aj ja len sme sa minuly na začiatku a je pravda že som došiel až na prednášku o QSL ale nebolo času nato aby sme sa zoznámili lebo ste sa ako si ponahlali preč aj s Mesim  ;)
« Last Edit: Marec 23, 2012, 08:06:10 ráno od sniper »


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #11 on: Marec 23, 2012, 17:43:43 večer
tak beriem boli sme traja , ale my dvaja s Mesim sme tam boli do konca, da sa povedat ze sme to zatvarali, tak neviem kde sme sa ponahlali ked sme sedeli na stolickach pocas vsetkych prednasok a od QSL az do  konca som aspon ja vonku nevysiel


sniper

  • Guest
Odpovedať #12 on: Marec 23, 2012, 22:12:48 večer
ja som tambol tiež do konca len ste ste sa potom už ponahlali jest aspon Mesi bol hladný ja som ešte ostal pokecat s prednášajucim o A.R.E.S.


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #13 on: Marec 24, 2012, 08:31:19 ráno
ak si nas spoznal preco si sa neozval ?  s Stanom krajskym koordinatrom A.R.E.S u sme sa dohodli ze budeme mat cvicenie niekedy v blizkej dobe a tak sme odisli, skoda ze si sa neprihlasil, nevyhoda for je ze clovek sa v reale nepozna a nie kto je kto az kym sa neprihlasia k sebe.


sniper

  • Guest
Odpovedať #14 on: Marec 24, 2012, 09:17:30 ráno
jasne to máš úplnu pravdu ale tak ste boli zazratý do qsl ved prednáška obla o tom  nie otom  kto  som ved bude ešte kedy sa zoznámit dal som kontakt na seba koordinatorivy tak že budem aj ja vdiet kedy bude to cvičenie a ked budem mať čas tak prídem aj ja sa pozriet čo a ko tam bude prebiehať   :D


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #15 on: Marec 24, 2012, 09:20:01 ráno
tak sa budem tesit ze prides na planovane cvicenie a konecne sa spozname aj realne


Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #16 on: Marec 24, 2012, 11:48:51 ráno
A co vam brani si sem dat vlastnu fotografiu, abyste vedeli, ako vyzerate a potom byste nemali problem sa na stretnuti ozvat.


sniper

  • Guest
Odpovedať #17 on: Marec 24, 2012, 13:30:50 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
jasne to máš úplnu pravdu ale tak ste boli zazratý do qsl ved prednáška obla o tom  nie otom  kto  som ved bude ešte kedy sa zoznámit dal som kontakt na seba koordinatorivy tak že budem aj ja vdiet kedy bude to cvičenie a ked budem mať čas tak prídem aj ja sa pozriet čo a ko tam bude prebiehať   :D
Ivan ak pametáš kto sedel vedla Mesiho susednej lavici v zelenom tričku prišeil som laste až na koniec už bola reč len o registracii na qsl a potom v kratkosti ares bol som aj nazačiatku ale mal som ešte ine povinosti tak som musel odist asi sme sa minuli


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #18 on: Marec 24, 2012, 15:48:32 večer
tak to si nepamatam , musim si to pozriet niedkde na fotkach az sa objavja


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #19 on: Marec 27, 2012, 17:47:17 večer
Tak vsak mna poznate vsetci :) ste sa mali grupit okolo :) co sa aj dialo, len v rozdielnych casoch. Ano, z fora sme boli traja, co som ja videl. Sniper ostaval aj ked sme uz s Ivanom a ostatnymi odisli.

Osobne sa mi velmi pacila prezentacia SOTA, taktiez som sa velmi tesil na ARES, ale ten bol ozaj z rychlika, tato tema ma vsak velmi laka. Tesim sa preto na stretnutie, dufam, ze sa info dostane ku mne dostatocne v predstihu...

Videa: You are not allowed to view links. Register or Login