OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Led Pásy

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
on: Február 23, 2014, 23:51:47 večer
chlopi kto sa mi to chvalil na Remate, ze ma Led Pasy za najnizsie ceny ? neviem si spomenut za slaka, mal aj reklamu na oktavke nalepenu
CB všade tam, kde sa len dá


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #1 on: Február 24, 2014, 05:44:43 ráno
Led pasy za najnizsie ceny, velmi dobra kupa, casom sa zacnu prehrievat, vynechavat , vrelo odporucam hlavne od firmy V-TEC, cca polovica je reklamovana.Pr edavali ich aj na stretnuti v Poprade.


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
Odpovedať #2 on: Február 24, 2014, 09:31:17 ráno
tak zatial mam rezervovane z TME . len robim ScoreBoard na hokejbal, a vlastne zadarmo , tak hladam najlacnejsie riesenie, prehrievanie je ok, bude to zrejme na hlinikovej tabuli, a nebude to svietit trvalo, len z TME mam zas taku skusenost ze poslu dva kotuce s rovvnakym oznacenim, a kazdy svieti inak, a zapojenie tiez poprehadzovane
 a uz som sa vysplhal na 155€ za pasy, tranzistory, a 3x Arduino Mega
CB všade tam, kde sa len dá


Offline marek560

  • Download manager
  • Pokročilý
  • *****
    • Príspevky: 303
    • Karma: 6
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN08PS
  • Skype: marek.560
Odpovedať #3 on: Február 24, 2014, 11:33:43 ráno
Ahoj, tu si pozeral,  LED Studio: You are not allowed to view links. Register or Login
CB20, PMR03


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #4 on: Február 24, 2014, 12:27:15 večer
pozri si na You are not allowed to view links. Register or Login , tam mas uvedene vsetko co to ma na papieri ale aj v skutocnosti, aby si neplatil 2 x


RT_SLOVAKIA

  • Guest
Odpovedať #5 on: Február 24, 2014, 18:52:39 večer
ako Ivanbardejom prepac. toto si nenecham

SOM ZASTUPCA a distributor firmy V-TAC na Slovensku. Minuly rok sme dosiahli na slovensku obrat cez 500 000 €...
Predali sme 12 km LED pasov, ziadny z predanych v poprade mi nikto nereklamoval, ani mi nevolal ze by boli zle - cislo mam na apsoch na oble uvedene ako distributor.
Osvetlenie sme dodavali aj do automobilky KIA, LED pasy dodavame do SAMSUNGU, vyrobcovi nabytku Decodomu a pokial su na hlinikovej liste tak vydrzia cele roky......
tak isto LED žiarovky  - minuly rok predanych 17 000ks
Adaptery a zdroje

vsetko za velkoobchodne ceny pre radioamaterov a vysielackarov.

ceny poskytnem na vyziadanie.

LEDky treba chladit a nie je s nimi ziadny problem. Mame stovky spokojných zakaznikov a LEDky dodavame do asi 60 elektier po celom Slovensku. V kazdom väcsom meste mame odberatela. dokonca predajne stanky v nitre v OC tesco, trnava bude teraz od marca a od aprila v Ba tesco lamac.

ano testoval som to aj v predajni, ked to ale niekto nevie pouzivat a montovat tak pre neho bude zly led pas aj za´50 euro meter.

mame v predajni 1,5 roka pas v hlinikovom profile - profily su na chladenie, nie na okrasu.
ked nedas pas s vykonom vyssim ako 5W/m do hlinikovej listy, po par tyzdnoch je po nom.

niektore konkurencne firmy mi tiez napisali ze ake lacne veci predavame a e su to shity a teraz div sa svete kupuju za stovky eur mesacne. a dokonca aj "smejdove" LED pasy ktore nikdy nechceli vidiet.

skus naliat do naftovaho auta benzin a potom napis ze to auto je smejd.
tak isto nedaj led pas to profilu na chladenie a pas nevydrzi - ZIADNY na svete.
« Last Edit: Február 24, 2014, 19:01:56 večer od RT_SLOVAKIA »


RT_SLOVAKIA

  • Guest
Odpovedať #6 on: Február 24, 2014, 18:56:35 večer
ako som povedal, ked sa pas chladi vydrzi vecnost.
12 km dodanych LED pasov pre vyrobu vystavnych panelov Samsung, EURONICS, a tak dalej a vsetko funguje.
ked ma niekto problem s V-TAC LED pasmi, staci poslat, vymenime bezplatne.

Robime s tym 5 rokov a ked sa to normalne namontuje tak to funguje a kvalita je na rovnakej urovni ako 10x drahsie pasy od vseliakych znaciek.
Kto neveri nech si od nas kupi, a uvidi sam.

firma V-TAC funguje 3 roky a ma v kazdom state europy obrovske predaje. keby to boli smejdy tak by tu uz davno neboli a nikto by to nekupoval.
« Last Edit: Február 24, 2014, 19:02:56 večer od RT_SLOVAKIA »


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #7 on: Február 24, 2014, 19:34:06 večer
ano musis sa branit mas na to pravo ,ale  aj ja mam svoju ale tento priestor je na nieco ine ako na  porovnavania.