CB ( citizen band ) > Expedície - kto, kedy a kam CB

Expedícia Považan

(1/8) > >>

giwer:
Zdravím,

takže konečne sme sa tu v Považskej trošku rozhýbali tak ma napadlo založiť vlastnú expedíciu. Z portejblov sa teda budeme ozývať pod volačkou exp. Považan. Zatiaľ máme len dvoch členov, jeden som ja a druhé čestné miesto dnes slávnostne prijal BlackPirat 5R. Nieje to veľa, ale predpokladám, že čoskoro pribudne Maršál/Marshal (musím sa informovať ako to chce písať) PB a tiež Dodo PB. Ak viete o niekom z okolia PB kľudne doporučte, ak by mal niekto záujem pridať sa, budem len rád.

73 Giwer PB

MarcelBA:
Giwer drzim palce, nech vam to lieta a dufam ze budete mat na to dost volneho casu. A to PB na konci sa mi tiez moc paci :)

giwer:
Nazdar hoši,

neviem presne kam tento dotaz zaradiť tak to šupnem sem. Na EBH 2013 sme vybrali kótu Kľak z toho dôvodu, že nič vyššie tu blízko nemáme. Tiež pri mojom poslednom výstupe som videl hore portejblovať expedíciu s tým, že si Kľak chválili čo do počtu spojení aj vzdialenosti. Lenže pri brúzdaní po rôznych stránkach som zistil, že vrchol Kľaku sa nachádza v NPR Kľak s 5. stupňom ochrany prírody (žiadne táborenie, bivak,...). Neriešili ste niekto pri portejbloch podobnú situáciu?

Jozo Radar:
Ahoj Gwier. Vitam ťa a skús niekedy okolo 19 45-20 15 počúvať 1k resp preskenuj 30 a 18 . Znova sa pokúšame rozbehnuť kolečko ŽA -CA ( v nedelu o 9 00 )
Blec Pirata si kupoval kde ? A napíš aké skúsenosti s ním máš ..
Zdraví ťa Jožo Radar

giwer:
Ahoj, BP som kupoval z vysielackyshop .sk. Skusenosti su zatial skoro nulove lebo som to mal doteraz poskladane len 2x. Z toho 1x v praci na rebriku a 2x na prvych dvoch dieloch z mojej carbonovej udice. Co sa tyka mechanickeho prevedenia vyzera to celkom solidne, vsetko pasuje tak ako ma, nikde som si zatial nevsimol niaky zle zvoleny alebo podradny material... Skladanie je super, aj sam to mas poskladane do 5 minut, na ten portejbl to je fajn, len jediny problem je ze to je strasne dlheeee :) . Prislo mi to v takom papierovom tubuse, ktory ma cca 180 cm. Asi to niako upravim aby sa to dalo dobre k vaku priputat.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu