CB ( citizen band ) > Expedície - kto, kedy a kam CB

Expedícia Považan

<< < (8/8)

giwer:
Zdar hosi!
Dufam, ze sa budeme pocut. Na poslednu chvilu sme museli zmeni kotu na "autodostupnu" lebo choroba a pocasie mi totalne prekazili plany s vysielanim z Klaku. Budeme o cca 400metrov nizsie, kopec za chrbtom v smere na juh, ale do ostatnych smerov to hadam poleti. Ideme v zostave Giwer PB, Vlado PB, president Taylor2 a BP 6,5m nad zemou.

JanciNR:
No ako dopadla expedícia? Nepočul som ani Považan, ani BorisaTT ... dával som aj výzvy na jednotke a 37., no jediné čo som bral boli Tukani, ale oni mňa zrejme nie  :(

giwer:
Nedopadlo to az tak dobre ako by to slo z Klaku, ale aj tak som rad, ye sme aspon niekam vybehli. Spojeni sme mali cca 60, vacsina bola z CZ kedze sme mali SK smer zahatany hrebenom kopcov. Z sk stanic spomeniem exp.Houston, exp. Marco polo, exp. Dolina, exp. Bororo, exp. Zlatokop a exp. Trnavaci. Ked plne rozlustim zapisovatelovu pracu hodim sem snad aj dennik.
Kazdopadne expedicia Povazan dakuje za vsetky uskutocnene spojenia a pokusy o spojenia.
73 Giwer PB

Boris TT:
no bratm, bolo to také ubolené spojenie ale prešlo to cez tú mrákavu a hmlu takže som rád že sme sa počuli ako sme si zaželali na Remate.... :P

masloxy:
Expediciu som pocul za dva volacka Arostrom len akosi som nevedel lokator a trochen som bol nacengany ale pocut bolo a TT som pocul vyborne len spojenie som uz nerobil lebo som bol kasa  :o
sedel som v aute v Trencine medzi domami podla mna slusne
ten lokator sa raz naucim  :-X

Navigácia

[0] Index správ

[*] Predchádzajúca strana

Chod na plnú verziu