CB ( citizen band ) > Kopce

Poznáte dobré kopce na expedíciu ?

<< < (16/16)

Roman:
Zakazal  :)
Ja som tiez hlasoval za to aby boli zakazane, pretoze ked si tento rok napisal Milan v prvej minute V.Javorinu tak som hned vedel ze lepsi ako druhy nebudem.
A stalo sa  :) A to som ani nemusel ist autom zo smerovkou na co najvyzsi kopec.

janokorna:
ked sa na to pozrieme z pohladu SK tak ten zakaz dava zmysel, ale ak sa na to pozrieme z pohladu CZ+SK tak je ten zakaz zbytocny ba priam az demotivujuci pre SK CBckarov.
 a kedze je ta sutaz od zaciatku myslena ako Cesko-Slovenska (a realita je taka CZ je rovinatejsie a je tam viac CBkarov vratane domasedov), tak by som osobne radsej "problem" vyhravajucich z V.Javoriny a Mart.Holi (za SK) riesil neako inac.  npr. obmedzil moznost  vysielat  z jednej konkretnej koty nad 1000m  raz  za  3 (4,5) rokov.
- toto je len moj nazor, respektujem ako to organizotori urobia.(ja aj tak pojdem z nieco mensieho sa len zucastnit pre zabavu ;D ;D ;D :D)

MarcelBA:
Taká krátka úvaha možnosť sa premiestniť na iný kopec cez súťaž a  zbierať zase za spojenia nove body za rovnaké spojenie len na inom qth.? 

fero:
You are not allowed to view links. Register or LoginZakazal  :)
Ja som tiez hlasoval za to aby boli zakazane, pretoze ked si tento rok napisal Milan v prvej minute V.Javorinu tak som hned vedel ze lepsi ako druhy nebudem.
A stalo sa  :) A to som ani nemusel ist autom zo smerovkou na co najvyzsi kopec.

--- Koniec citácie ---

Ak by si ty bol stihol zápis V. Javorinu ako prvý a vyhral, tiež by si hlasoval za zákaz či... :-\
No výsledok si dosiahol aj vďaka tomu, že ostatný boli ešte na vyšších kopcoch ako ty a mali aj tie smerovky. Viem o čom hovorím, aké boli denníky keď ešte neboli povolené smerovky a koľko bolo spojení do ČR.
No ak si tak fandíš, skús prísť na stredné alebo severné Slovensko na 700m krtinec, ak budeš chcieť, požičiam aj tú smerovku, uvidíme aký bude výsledok. :)

MatesBrno:
You are not allowed to view links. Register or LoginTaká krátka úvaha možnosť sa premiestniť na iný kopec cez súťaž a  zbierať zase za spojenia nove body za rovnaké spojenie len na inom qth.?

--- Koniec citácie ---

Marcel, to bude v nultom ročníku CBM48, ktorý budem organizovať v 2019...
You are not allowed to view links. Register or Login

Návrh propozícií:
You are not allowed to view links. Register or Login

Navigácia

[0] Index správ

[*] Predchádzajúca strana

Chod na plnú verziu