OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Aku mobilnu antenu?

0 Members a 2 Hostí prehliada túto tému.

Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #20 on: Júl 28, 2012, 08:08:36 ráno
Magnet ku antene som kupoval na stranke You are not allowed to view links. Register or Login a vysiel ma na 15€ i s postovnym. Ale, najprv som mu zavolal, aku mam antenu a vysvetlil, ze nemam srubovaciu s PL konektorom ale klbovu.

Popripade Ti dam nejake foto abys vedel ako to vyzera.


Offline marek560

  • Download manager
  • Pokročilý
  • *****
    • Príspevky: 303
    • Karma: 6
    • Zobraz profil
Odpovedať #21 on: Júl 28, 2012, 09:14:15 ráno
A presne toto som potreboval vediet... Totiz na tu stranku som pozeral aj ja, ale nevidel som tam aby v ponuke boli len magnety k antenam...
Cize po telefone sa to da dohodnut?
A tie foto klude posli... dikes.
You are not allowed to view links. Register or Login
Magnet ku antene som kupoval na stranke You are not allowed to view links. Register or Login a vysiel ma na 15€ i s postovnym. Ale, najprv som mu zavolal, aku mam antenu a vysvetlil, ze nemam srubovaciu s PL konektorom ale klbovu.

Popripade Ti dam nejake foto abys vedel ako to vyzera.
CB20, PMR03


Offline Fantic

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 93
    • Karma: 3
  • Jozef Modra
    • Zobraz profil
Odpovedať #22 on: Október 10, 2012, 19:50:14 večer
ja takisto  teraz riešim akú magnetku si objednat na   os.   auto , zatial mi to vychádza na Sirio ML 145  čo sa týka aj ceny  , bola by to dobrá volba na také to bežné domáce visielanie medzi kamionmy na ceste a tak trochu aj na prieskum ako to tu s cb chodí kedže stým ešte len začínam . čo nanu poviete oplatí sa objednat ? cena je okolo 40 ečok   


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #23 on: Október 10, 2012, 22:39:48 večer
no ML145 je asi najlepsie riesenie co sa tyka magnetky, Sirio je dobra, president je o trochu lepsie skontruovana, ja mam sirio a som spokojny lieta paradne , vydrazala cca 140km/h bez problemov
CB všade tam, kde sa len dá


mercury

  • Guest
Odpovedať #24 on: Október 10, 2012, 23:10:41 večer
ML145 je dobra volba, mam ju na aute.... 160km/h este drzala, viac som sa bal.... nechcem vidiet tu paseku keby uletela.... :o
co sa tyka spojeni, super az by som povedal ze niekedy az prilis.... v aute nepotrebujes robit DX-y.... ale ak si das na strechu nejaku 45cm srandu tak nebudes pocut ani auto co ti pojde oproti... ;)


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: bradachills
Odpovedať #25 on: Október 10, 2012, 23:51:12 večer
Sirio mam a je to super antena ale jednu vec by som vedel vytknut. Totizto uz sa mi stihol odtrhnut koax od antenky. Chcelo by to tam pridat taky stahovaci plast aby ten kabel nelietal pretoze je tam doslova navolno. Zoparkrat potiahnes kabel a moznost vytrhnutia je velka. Sice to je oprava na 5 minut ale tak bola potrebna. I napriek tomu vsak nedam dopustit na vecsie magnetky pretoze je to tisic a jedno. Vtomto pripade plati cim vecsie tym lepsie a stale bude platit. Ked sme boli na dovolenke a isli sme do garazi tak vtedy som ju musel dat dole lebo to boli maxi podzemne garaze :)
Moja osobna odskusana rychlost je cez 200 za dazda a pohoda. Neviem preco mi to skoro sice nikto neveri ale je to tak. Osobne som videl vten den aj ako padla magnetka nejaka polska to bola na aute predomnou a mala okolo 1m a nastastie nic vazne sa nestalo. Len sa sklzla a dolu sa zase nacvakla na plech auta. Ked mas rad vecsiu rychlost tak President ma onieco vecsi magnet a je aj o par CM vecssia.
Pekný deň...


Offline JanciNR

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 35
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98AH
Odpovedať #26 on: Október 11, 2012, 15:04:03 večer
potvrdzujem - Sirio ML145 nič len tak nezhodí ... ani šúchanie o strop parkoviska, pekne sa prehne na strune a drží


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #27 on: Október 11, 2012, 15:25:19 večer
ja mam magnetku ML145 ale od Prezidenta, ma vacsi magnet ako Sirio a lepsie uchyteny koax, zatial som isiel najviac cca 190 a ostala na streche ako prikovana


Offline Fantic

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 93
    • Karma: 3
  • Jozef Modra
    • Zobraz profil
Odpovedať #28 on: Október 11, 2012, 16:42:10 večer
fúú ,to s magnetkov skúšate kolko vydrží ? 190 ,200  ;D   ale diky za každú radu ,tú ML 145 od Siria asi objednám na 90 percent ,ja jazdím tak cca 100 ,120 max viac nieje treba ,chcel by som ju ako som písal len tak nazačiatok , objednal by som napr. tu You are not allowed to view links. Register or Login    ak máte neaký typ odkial objednat  sem sním


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #29 on: Október 11, 2012, 18:06:19 večer
radsej vysielackyshop .sk, lebo z ciech ta to bude stat cca 50e s postou , pozeral som si to a je to presne 49.30e , z vysielacky shop to mas 1 triedou za 39+3e cca , ked platis prevodom, dobierkou este o 2 e viac stale je tam 5-6e rozdiel
CB všade tam, kde sa len dá