OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

l 5/8 - výroba cievky

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Fantic

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 93
    • Karma: 3
  • Jozef Modra
    • Zobraz profil
on: Júl 21, 2013, 20:59:10 večer
Zdar chlapi, mám menší problém  kolega mi doniesol jednu nekompletnú  l 5/8 na CB aby som mu ju spojazdnil,  no po rozobratí som zistil že v tom čiernom spodnom kryte chýba cievka ktorú niekto odtial vybral ,preto by som sa chcel spýtat či niekto nepoznáte rozmery tej cievky,počet závitov a pod. potrebujem ju vyrobit(pomohla by aj fotka ) ,mám takú istú antenu len sa mi ju nechce davat dole zo stožiariku kvoli tomu tak sa pýtam tu, velmi by mi to pomohlo a bolo by o jednu stanicu zase viac tu na východe. diky vopred


Offline mravec

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 238
    • Karma: 14
  • Tutok bola volakedy moja antiena. A už niesa...
    • Zobraz profil
Odpovedať #1 on: Júl 21, 2013, 21:59:31 večer
Pištím môj, fotke by nám tu načim bolo dobré aploudúvat, aby sa vedelo ký das tú anténu zrobil...

Odfot to, a hod sem foto, dobrý by bol aj tvoj názor (pokial je to tam niekde napísané) že čo je to za výrobcu. ostatné nechaj na nás, zgúglime ti všetko...


Offline Fantic

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 93
    • Karma: 3
  • Jozef Modra
    • Zobraz profil
Odpovedať #2 on: Júl 22, 2013, 17:09:17 večer
You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

práve v tom plastovom kryte chýba cievka mám ktomu len ten konektor ktorý má byt prinitovaný na spodku
výrobcu som nikde natom nenašiel, antena má dlžku cca 6,8 m ,priemer vnútra v tom spodnom plaste medzi tými tromi výbežkami na skrutky je 35mm ,  niečo som našiel aj tu ale to mi velmi nepomôže, toho neviem usúdit počet všetkých závitov 

You are not allowed to view links. Register or Login