OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Novinky ktoré sme pridali na portál.

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #10 on: Júl 05, 2012, 11:34:00 ráno
Ok tak dnes zmneny system zobrazovania noviniek na uvodnej stranke, zo systemu kedy sa zobrazoval kazdy novy prispevok, hoci z jednej temy aj vic, od dnes sa bude zobrazovat len tema v ktorej bol / boli pridane nove prispevky, tak ako to bolo na starom fore, malo by to byt prehladnejsie, kedze sa stavalo ze ked sa v jednom vlakne rozbehla debata, a niekto prispel do ineho tak sa to uz nezobrazilo lebo novinky boli zahltene jednotlivymi prispevkami , tot vsio odo mna - houk :)
CB všade tam, kde sa len dá


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #11 on: Júl 09, 2012, 01:26:37 ráno
Jo dnes po 3 dnoch som zistil vyhodu nastavenia. Myslim ze netreba viacej vysvetlovania. .. Spolocne to nastelujeme :)
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #12 on: Júl 15, 2012, 14:09:12 večer
Ahojte, tak som sa trochu vcera pohral a podarilo sa mi zopar noviniek nahodit.
Takze este vcera vecer ste si mohli vsimnut novsi vzhlad avatarou vo fore. Jednak ludia co nemaju pridany obrazok tak sa im zobrazuje prednadstaveny bud zena alebo chlap podla toho co sa zadalo pri registraci. Dalsia vyhoda v tomto doinstalovanom skripte je taka ze ak je clovek online tak sa zobrazi zeleny ramcek dostratena okolo avataru. Ak vsak tato osoba nieje online ide do cervena.

Dnes sa od rana piplem v dalsich nastaveniach portalu a podarilo sa mi napravit aj chybu v kvize teda apson predpokladam. Tak vas chcem poprosit aby ste mi pomohli s otetovanim pridaneho noveho kvizu TEST. Ci vam funguje vo vasich prehliadacoch a ci vlastne funguje. Mne zatial funguje a ak to pojde tak dovecera nahadzem par quizov a mozete sa zase chvilku testovat a okusit novinky portalu ktoré pre vás pripravujem :)
Pekný deň...


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #13 on: Júl 19, 2012, 00:04:36 ráno
jop napodobne
CB všade tam, kde sa len dá


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #14 on: Júl 23, 2012, 02:04:16 ráno
Takze podarilo sa doplnit k pocasiu dalsiu dobrú vec ktorú si urcite vsimnete hned v úvode. Našiel Palo a posunul link.  8)
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #15 on: Júl 30, 2012, 00:27:16 ráno
Ahojte,

nahodil som teda prvy kvíz tak sa teda otestujte a dufam ze to bude bezchybne. Ci uz otazky odpovede alebo spravna funkcnost kvizu. Tesim s ana vase reakcie  :) Pekny pozbytok vecera ci dna alebo kedy si to precitate. ;)



Takže dnes večer uvolňujem možnosť rezervovania si meilovej adresy nieco@pbh.sk.
Rezervuj tu

You are not allowed to view links. Register or Login


Prečo isť do toho? Možnosť využitia meilu vo vašom OUTLOOKU bez obmedzenia na MB (obmedzenie na velkosť vašeho HDD) alebo inom mobilnom aparate či tablete, notebuku. Samozrejme možnosť odkladania meilou na serveri aj po stiahnuti do vaseho prislusenstva. Samozrejme nechýba ani WEBMAIL v nastrojoch v pravom stlpci portalu. Moznost upravit si vzhlad rozne priecinky presmerovania a samozrejme moznost presmerovania na dalsi email. Ak bude o túto sluzbu zaujem budem rad.  Ak máte otázky ohladom tejto moznosti piste

do tejto temy
You are not allowed to view links. Register or Login
 
« Last Edit: Júl 30, 2012, 01:53:26 ráno od MarcelBA »
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #16 on: August 22, 2012, 03:09:23 ráno
Samozrejme pribudli za posledne dni ďalšie novinky. Jednou z ních je presnejšie triedenie tem a podtém. Možno ste už spozorovali a možno nie. Pomaličky sa to triedi aby bol v tom prehlad a pridávajú sa rozne nové funkcie k podtémam a rôzne krátke návody a vysvetlívky k témam. Jednu taku môžete zatial nájšt v téme opakovače.  Samozrejme pribudli aj nove menšie veci na ktoré som už aj zabudol alebo poprípade podorábal staršie nedorobené či napoli spravené.  Takže teším sa na vás zajtra a ja idem už konečne spať. 73.
 
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #17 on: August 22, 2012, 19:22:10 večer
Akosi sa nám to tu rozbieha tak som nastavil posledne dianie na fóre na 15 posledných tém nakolko som už nevidel ani ja poslednú a to som tu "skoro" stále.
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #18 on: Október 02, 2012, 14:49:15 večer
Ahojte páni. Tak práve sa robí posledná kontrola pred pridaním kvízu na portál. Takže bude dnes sprístupnený ďalší kvíz CB začiatok 2 a večer aj PMR začiatok. A na ďalší deň spustíme LIGU kvízu kde budú všetky otázky  CB, PMR a budú náhodne zobrazované. Tak sme si nachystali menšiu zábavku aby ste mali čo robiť na tomto našom spoločnom portáli. Tešíme sa na vaše testovanie v kvíze ktoré najdete v lavej časti portálu hneď po spustení.
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
Odpovedať #19 on: Október 08, 2012, 00:47:59 ráno
Ahojte takze kviz PMR nasvete.  Tak kviiizujte :)
Pekný deň...