OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Éter bez hraníc 2015 - Memoriál Milana 42

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #20 on: Máj 19, 2015, 13:39:40 večer
no ale ked s dobre pozriete fotku a date si do roviny ten vysielac tak ten kopcek na lavo vyssi nieje
CB všade tam, kde sa len dá


Offline bubakTT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 206
    • Karma: 9
  • PMR - kar, CB - kar, HAM - ak
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88RM
Odpovedať #21 on: Máj 19, 2015, 15:16:11 večer
no mne sa zda ze je ovolaco vyssi... posudzit podla fotky sa moc neda... to by som tam musel ist kuk... aby som vedzel povedat na isto... ci by to bola lepsa strana nez tato :D :D :D
73 Bubak Smolenice   OM2BH


Offline Honza BBystrica

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 29
    • Karma: 0
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98NR
Odpovedať #22 on: Máj 19, 2015, 18:33:00 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
Honza... pozeram tvoju fotku a mam otazku... nemal by si lepsu kotu na lavo hore n kopci??? tam sa mi to zda  byt lepsie podla mna...

ten kopec naľavo je naozaj o cca 10-15 m vyšší, ale:
- nieje tam jediné miesto v závetrí, žiadna priehlbina či kosodrevina, takže by bol dosť problém rozložiť stan/anténu
- turistická značka a tyčovanie nejdú cez vrchol, ale traverzujú popod (trošku vidno aj na fotke) a chceli sme mať udicu s anténou poriadne pripevnenú o tyč
- keď sme sa tam so všetkou bagážou dotrmácali tak nám +/- 20 m bolo ukradnutých :)

premiérovo sme poriadne ani nevedeli kam sa zložiť, len sme chceli mať voľný kraj na severo-západ až západ... možno aj kvôli tej základni sme z východných staníc chytili len Heloukošice... a aj keď sme sa snažili, aj tak ten môj stan z Tesca za 25€ strašne podfukoval...
« Last Edit: Máj 19, 2015, 18:34:51 večer od Honza BBystrica »


Offline Peter_BA

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 101
    • Karma: 1
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
Odpovedať #23 on: Máj 22, 2015, 12:43:39 večer
Pozeram, ze tu mame celkom pekne fotky, co keby sme spravili na FB daky album s fotkami vsetkych slovenskych exp., ktore sa zucastnili tohtorocneho EBH, urcite ma kazdy aspon jednu fotku s portejblu. A bolo by to myslim celkom dobre "public relations". Ja ked som hladal prve info o CB-cku, tak som pozeral tych par fotiek co som nasiel na nete aspon 50 krat :)
Albrecht 6891, Allamat 407, Alan 95, ML145, 1/2 dratovka, 1/2 deci palenky

Peter_BA


Offline Boris TT

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 129
    • Karma: 13
  • marcel BA
    • Zobraz profil
Odpovedať #24 on: Máj 22, 2015, 15:17:54 večer
Trnaváci majú fotiek dostatok takže radi prispejeme do albumu.


Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
Odpovedať #25 on: Máj 22, 2015, 20:02:20 večer
Priatelia,
nápad Petra_BA je výborný, no ja poprosím aj o ďalšiu vec: čo keby napísal každý súťažiaci jednotlivec či expedícia o svojom portejbli? CB REPORT a webstránky by boli aktuálnejšie a navštevovanejš ie. Mnohí často kritizujú, že na slovenských stránkach je mrtvo (ako aj v CB éteri) a preto radšej chodia na CZ servery.  Spravme spoločne niečo viac pre oživerenie a propagáciu.
Ak chcete prispieť do slovenského časopisu CB REPORT a na web Slovenského CB rádioklubu, ktorý súťaž organizoval, píšte na moju mail adresu: martin.znasik©gmail.com (samozrejme tam má byť zavináč) :-)


Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
Odpovedať #26 on: Júl 06, 2015, 09:10:20 ráno
ďakujem za všetky príspevky o vašich portejbloch počas EBH a ja vám na oplátku posielam link na You are not allowed to view links. Register or Login(SK časť)