OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Poznáte dobré kopce na expedíciu ?

0 Members a 2 Hostí prehliada túto tému.

Pedros11

  • Guest
Odpovedať #20 on: Marec 09, 2012, 02:30:40 ráno
No na tej dubravke hore kde bola byvala raketova zakladna je super kopec!!! Treba ist hore do kopca na najvyssi bod a tam je taka zelezna vyhladna na ktoru treba vyliezt a odtial je vidiet Rakusko,Madarsko,Zahoriea vsetko dookola!!! No treba to vidiet!!! Je to neskutocny pohlad!!! A spojenie tam musi bit podla mna uplne dokonale!!! Potom mam este jeden kopec a ten sa vola Somar!!! Je to v malych karpatoch hore nad bielim krizom!!! treba trocha zaslapat ale stoji to za to!!! A odtial sa da chytat Rakusko,Cechy a Madarsko!!! Krasny vyhlad!!!


Offline tracy-BA

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 33
    • Karma: 2
    • Zobraz profil
Odpovedať #21 on: Marec 09, 2012, 02:31:34 ráno
devinska kobyla 514 m.n.m


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #22 on: Apríl 16, 2012, 13:48:35 večer
Ahojte,

   na Remate doniesol (tusim) Marconi informaciu, ze po nejakych nezhodach a naslednom zaangazovani MZP SR sa uz neda jazdit na oblubenu kotu - Javorinu JN88UU.

Na vjazd je nutne vybavit si povolenie od miestneho uradu zivotneho prostredia.


Offline Peťo Nová Dubnica

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 463
    • Karma: -73
  • Kto chce hýbať svetom, musí hýbať najprv sebou.
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98BW
Odpovedať #23 on: Jún 22, 2012, 17:22:07 večer
Dobrá kóta je Inovec pri Novom meste 1042 m.n.m. ja som dal s PMRkami spojenie do Uherskeho Hradište a na PMRku to tam žilo niake expedície na Veľkej Javorine a v Starej Turej, odporúčam ísť na tuto kótu 73


Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98EP
Odpovedať #24 on: Jún 23, 2012, 00:19:01 ráno
Dobré kóty sú čoraz viac blokované nutnosťou povolenia od rôznych štátnych orgánov. Rovnako ako na V. Javorinu (JN88UU), tak aj na Inovec (JN98AS) je potrebné povolenie.
Javorina tuším - odbor životného prostredia Nové Mesto nad Váhom
Inovec - štátne lesy Trenčín
Vtáčnik (JN98HP) - Žarnovica (?)


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #25 on: Jún 24, 2012, 07:08:57 ráno
Expedicia na rozhladnu Kralova Studna 770 n.m. Lokator KN09MI


Offline tracy-BA

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 33
    • Karma: 2
    • Zobraz profil
Odpovedať #26 on: December 25, 2012, 13:56:52 večer
na devinsku kobylu sa uz neda dostat autom az hore k raketovej zakladni namontovali dole rampu


Offline Fantic

  • Junior na portáli
  • **
    • Príspevky: 93
    • Karma: 3
  • Jozef Modra
    • Zobraz profil
Odpovedať #27 on: December 26, 2012, 16:08:40 večer
snád v  jari a v lete skúsim  Sninský kameň 1005mnm je to vyhliadkové miesto nedaleko odomna - výhlad na PL  a UA  potom mám nedaleko vlastne hned oproti mne hrebeň 770m , Vihorlat 1075 m kde som už bol ale plánujem ešte íst a zobrat zosebov aspoň PMR ,CB + drátovku + baterku z motorky 12V 6Ah   :D, tot  moj plán do budúcnosti
« Last Edit: December 26, 2012, 16:13:26 večer od Fantic »


Offline tracy-BA

  • Nováčik na portáli
  • *
    • Príspevky: 33
    • Karma: 2
    • Zobraz profil
Odpovedať #28 on: December 26, 2012, 16:28:09 večer
take kopce mat okolo uplna parada ... tato blava je uplne zabita autom sa da dostat akurat tak na kamzik 440 m,n,m takze ziadny obor a devinska kobyla 512 m,n,m tam sa uz neda dostat autom hore ako som uz uviedol v predchadzajuco m prispevku a aj tak je otvorena skorej na zapad a na juh cize rakusko, madarsko, este sa da vybehnut na pezisku babu 530 m,n,m  ale odtial to tiez niako extra nejde par krat som tam bol z magnetkou na aute a ziadna slava to nebola...


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #29 on: December 26, 2012, 17:44:05 večer
You are not allowed to view links. Register or Login
snád v  jari a v lete skúsim  Sninský kameň 1005mnm je to vyhliadkové miesto nedaleko odomna - výhlad na PL  a UA  potom mám nedaleko vlastne hned oproti mne hrebeň 770m , Vihorlat 1075 m kde som už bol ale plánujem ešte íst a zobrat zosebov aspoň PMR ,CB + drátovku + baterku z motorky 12V 6Ah   :D, tot  moj plán do budúcnosti
tak potom daj vopred vediet, Humenne beriem na 400 mega v pohode na 7 el yaginu tak ma budes pocut