OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

zrušenie neaktívnych účtov

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
on: Marec 04, 2018, 15:54:21 večer
ahojte , pozeral som si zoznam uzivatelov a je tam velke mnozstvo neaktívnych užívatelov, niektri neboli nikc prihlasní , ini viac ako 1000 dni neboli na portali, idem pozriet moznosti, ci sa da poslat oznam , ale tie kontá co neboli ikcy aktivne zmažem a ostatne co boli nektívne viac ako 600 dní by mali dostať oznam ža ak nebude aktivita, budu odstránené ich kontá, ak ma niekto námietky alebo návrhy, sem stým
CB všade tam, kde sa len dá


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #1 on: Marec 04, 2018, 18:14:37 večer
mrtve duse su nam na nic , ak niekto chce pomoc , radu alebo ma nieco pre nas nove aspon raz za cas sa prihlasi, cca 300 dni , urcite su tam aj taki co inzerovali a nic ine a nekonkretne k nasmu konicku.


Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #2 on: Marec 04, 2018, 19:04:11 večer
Musim sa pustit už i do opravy portálu, už to tu robí strašne veľa chyb a najnovšie si nás všimli i borci z ruska, takže nemám stoho radost.


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: bradachills
Odpovedať #3 on: Marec 04, 2018, 19:48:04 večer
no tie ruske registracie denne aj tri zmazem to je fakt parada...
Mozeme kludne vymazat tie ktore neboli nikdy lognute alebo tie ktore nemali ziaden prispevok. Ale clovek co nebol dlho prihlaseny ale dal prispevok by sa nemal vymazat lebo tema strati na nadveznosti.. A ak chces palo kludne rozposli spravu mozno sa niekomu pripomenieme. Len tolko moj nazor.
Pekný deň...


Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #4 on: Marec 04, 2018, 19:52:45 večer
Nadveznost u starsich prispevkov uz je i tak narusena lebo forum sa premazava priebezne


Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98EP
Odpovedať #5 on: Marec 04, 2018, 22:13:36 večer
chlapci, prosím vás, upravte nejako registráciu nových užívateľov. Vraj by im mal prísť nejaký notifikačný mail alebo niečo podobné, ale nepríde. Potom bombardujú mňa (lebo na stránke scbr.sk je link na toto fórum). Prípadne si zverejnite nejaké kontakty aj pre neprihlásených užívateľov. Vaše mailové adresy sú verejné až po prihlásení....

Držím palce pri oprave !


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
Odpovedať #6 on: Marec 05, 2018, 13:52:43 večer
tam bol jeden problém , že pri schválení účtu treba zakliknúť že odoslať info , alebo vyžadovať aktiváciu , zo začiatku existencie fóra som to nevedel a schválil som účty bez toho aby o tom vedeli , to bolo par rokov dozadu a beriem na seba , aj vďaka tomu sú tam neaktívne účty ale vravím to je par rokov dozadu
CB všade tam, kde sa len dá