OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

CB Mapa

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
on: Marec 05, 2012, 11:31:03 ráno
Ahojte, za pouzitia mojho druheho hobby (You are not allowed to view links. Register or Login) som vytvoril CB Mapu, kde si mozete pridat svoju volacku.

V pripade, ze najdete chyby, dajte mi vediet, neskryptoval som uz vyse 4 rokov a nechcelo sa mi zrovna s tym systematicky piplat. Dufam, ze tento nastroj nam dobre posluzi.

Do tohoto vlakna mozete pisat vase dalsie poziadavky/postrehy.
Ak viete o funkcnom opakovaci, dajte mi vediet, pridam ho. Prosim, len overene opakovace.

Adresa: You are not allowed to view links. Register or Login

Adresa pre pridanie na vas web: You are not allowed to view links. Register or Login
Zobrazenie iba opakovacov: You are not allowed to view links. Register or Login
Zobrazenie iba stanic: You are not allowed to view links. Register or Login

Zobrazenie lokatora na mape: You are not allowed to view links. Register or Login - zobrazi stred lokatora JN88OD

History:
- 15.03.2011 - pridane opakovace do mapy
- 10.04.2011 - pridane roznofarebne znackovace
- 15.04.2011 - pridane statusy pre opakovace (test/off)
- 15.12.2011 - spustena test prevadzka mapy na You are not allowed to view links. Register or Login

TODO:
Pridat krajsie bublinky - in progress


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #1 on: Marec 05, 2012, 11:32:02 ráno
Prvy bug na ktory som natrafil:
Citovať
- Pri zadani lokatora a slaceni enter/submit sa stranka refreshne, ale mapa neposunie. Na druhy krat sa mapa uz posunie tak ako ma. V com to je neviem, JScript nemam rad Smile ak sa niekomu chce, moze sa na to pozriet.
Bug opraveny


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #2 on: Marec 05, 2012, 11:32:20 ráno
Veci, ktore chcem este dorobit:

1. Ine ikonky pre rozne typy:
- CB
- PMR
- Opakovac


Offline Dejvid

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 548
    • Karma: 36
  • exp. Dunajec
    • Zobraz profil
  • Lokátor: KN09IH
  • Skype: davadejvid
Odpovedať #3 on: Marec 05, 2012, 11:32:53 ráno
Chcelo by tam dorobit jeste na tu informaciu krizik na zatvorenie lebo dost prekaza ked chci vidiet cestu ku tebe


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #4 on: Marec 05, 2012, 11:33:29 ráno
viem, je to vsak ficura OpanLayers, dost... eh, komplexne. Ak kliknes este raz na ikonu markera, zmyzne


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: bradachills
Odpovedať #5 on: Marec 05, 2012, 11:34:10 ráno
Chcelo by ten bieli priestor s informacviami niecim vyplnit nech to nieje fadne, aj ramceky by sa tam zisiel ako to byva pri mapach. Keby som ti mohol poradit bolo by spuer keby si tam zakomponoval gravatar. Vies zadaju si ludia len meil ako kontakt a automaticky sa tam zobrazi aj fotka. A chcelo by to mozno aj doplnujuce informacie popripade nech to nieje take prazdne.
Pekný deň...


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: bradachills
Odpovedať #6 on: Marec 05, 2012, 11:34:27 ráno
inak ked kliknem na prida CB gibona tak ma to posle doprec ze mam iexplorer. To by bolo asi take najpodstatnejs ie spravit lebo niektory ludia si nebudu koli tomu stahovat firefox alebo operu. Je to diskriminujuce .
Pekný deň...


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #7 on: Marec 05, 2012, 11:36:03 ráno
2admin:
1) pri pridavani je popis, na co davat pozor. 2x. Tak hadam to pomoze a ked mapa nebude ukazovat na qth, tak to clovek spravi. Bohuzial dnes po 2h debugovani som neprisiel na to, preco sa stranka refreshne po prvom submite.

2) nechcem to viazat na ziadne stranky, chcem to nechat co najviac univerzalne.

3) samozrejme mne mail o registracii pride, cize ak sa niekto regne, tak a) hned si to moze opravit, dostane mail b) dam mu chvilu a ked nie inak, ja presuniem koordinaty. V kazdom pripade nechcem nic schvalovat, zbytocne to oddaluje potesenie uzivatela, ze je niekde viditelny.


Offline MarcelBA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 867
    • Karma: 55
  • CB vždy a všade
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: bradachills
Odpovedať #8 on: Marec 05, 2012, 11:36:43 ráno
myslel som to formou prepojenia. formularom.php alebo nieco take.. Ved ta mapa sa da zobrazit hocikde chcel som to zakomponovat, prepojit pospajat mohlo to byt super keby mala vecsina ludi na svojich strankach nieco take kde sa to prehladne zobrazuje jedna a ta ista vec a nie vsetci nieco ine. To bolo vsetko co som mal na mysli a tym to rovno zmojej strany hasne.
Pekný deň...


Offline Mesi

  • Senior portálu
  • ***
    • Príspevky: 140
    • Karma: 4
    • Zobraz profil
Odpovedať #9 on: Marec 05, 2012, 11:37:38 ráno
technicky to nie je problem, ale potom to spravim len tak, ze sa nic do DB neulozi, iba na zaklade lokatoru sa mapa vycentruje a da sa tam marker.