CB ( citizen band ) > Využitie CB

Využitie CB

(1/2) > >>

MarcelBA:
CB sa dá využiť na rôzne veci. Každému podla vlastného gusta samozrejme. Niekto ho používa ako koníček a naplno sa mu venuje a iný zase čisto na nudné zimné večerné chvíľky. Kamionisti na komunikáciu medzi sebou, kolóny poprípade cestu kadiaľ majú ísť a tak ďalej a tak ďalej. Ja osobne využívam CB hlavne na nudné večerné chvíľky prekecané do rána. Sem tam ma zaujíma kde sa nachádza expedícia a či mam na ních pekný report. Samozrejme si treba zahrať na pásme lodičky, piškvorky a iné :. Medzi moje prednosti využitia patrí aj hlavne to keď niekam vyrážame ako partia teda viacej aut, tak je to celkom zábava. Rýchlejšie ubieha čas a celkovo keď ste v zahraničí nemusíte platiť za volanie do každého auta čo ide s vami, aby ste im oznámili že idete na wc alebo natankovať a na najbližšej odbočke idete smer pumpa poprípade niečo iné. Možno niekoho iného napadne aj iné využitie tejto perfektnej vecičky ktorá je samozrejme zadarmo, bez poplatku a funguje na princípe jednorázovej investície.

Viete o inom využití? Tak šup sem s ním..

Mesi:
Preco je CB v upade? Pretoze existuju ine, rozsirene riesenia, ktore umoznuju lahku komunikaciu - GSM, internet.

Kedy sa da teda poriadne vyuzit CB? Ked nastane nieco taketo - Egypt stopol internet, SMS a v niektorych castiach dokonca cele GSM.

Samozrejme vsetci dufame, ze sa take nic nestane, avsak zit v naivite, ze "nam by sa to stat nemohlo" je velmi detinske.

Mesi:
A este pridam jeden priklad, kedy pouzit CB, ma to jeden hacik, ze ten Ch9 nikto nemonitoruje u nas...

Vypadok tiesnovych liniek v ZA kraji

MarcelBA:
Ano ano stacil jeden vypadok skajpu a hned boli vsetci na CB

Dejvid:
To je divny ICQ pada kazdou chvilku a nejak jsem si nevsimnul zeby bylo plno lidi na CB

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu