CB ( citizen band ) > Využitie CB

Využitie CB

<< < (2/2)

MarcelBA:
icq je blbost. Cim znamejsi program tym viacej ludi ho chce potopit. Rozmyslaju nad tym ako to znocit heknut alebo sirit spam a pod. ako schvalne pretazovanie serverou zbytocnymi poziadavkami.
Nehovorim ze skype je menej znami ale premna je o stopercent lepsi ako icq. Teraz nedavno bol po rokoch prvy vypadok neohlaseny a ide stopercentne stale a ziadne problemi. I ked padla ta ich sieť tak som si stiahol stary skajp ktory funguje na uplne inom principe a vsetko islo tak ako malo.
Ja nemam nic ine okrem skajpu a to aj vecsina kamaratov. Akonahle padol skajp vsetci boli na CB 
Nehovorim teraz ze to je viditelne u vsetkych ale tak ja som to spozoroval u seba a mojho okolia.

Dejvid:
ako sa to vezme ja mam viacej ludi na icq ako na skype preto mam oba komunikatory. Ja osobne mam vyhrady na oba to co na jednom funguje nefunguje na druhom. Mozno by to vyriesilo stare dobre MSN stim som nemal ziadne problemy

MarcelBA:
Skorej by to poriesilo CB  je aj taky soft co to vsetko zhrnie dokopy a dokonca aj internetova stranka imoim ci ako to bolo tak sa lognes a ide tam secko cez jedno.

Dejvid:
takychto utilitek je viacej

MarcelBA:
Kks furt mussi mat posledne slovo   
Musim ta nabudit uz raz konecne aj ja, nebudes si robit zomna prdel furt len ty

Navigácia

[0] Index správ

[*] Predchádzajúca strana

Chod na plnú verziu