CB ( citizen band ) > Iné

Mapa diania na CB a PMR od Apache Znojmo

(1/2) > >>

MatesBrno:
Nedávno na cbpmr.cz oznámil Apache Znojmo vytvorenie informačnej mapy pre CB a PMR pásma. Nájdete ju na adrese You are not allowed to view links. Register or Login a dajú sa na nej zobrazovať napr. plánované portejble, užívatelia pásiem s volačkami, iné udalosti, opakovače a debatné krúžky na pásme. Viem, že aj na Slovensku podobná mapa existuje, aj keď možno s trochu menej informáciami.

Táto mapa má aj schopnosť poloautomatizo vane zbierať informácie z kalendárov podujatí na nete. Pokiaľ spravujete alebo viete o stránkach, kde sa pravidelne zobrazujú aktuálne informácie, napr. formou kalendára, dajte echo, radi by sme ich obsah premietli do príslušnej mapy.

IvanBardejov:
krasne na mape vidno ze slovensko konci na zapade , na vychode nic nie je

ruso:
Je na čase, aby sme ohlásili portable

marek.446:
Ako tam pridám svoju volačku? Lebo som vypĺňal ten formulárik k tomu ale zatiaľ to tam nik nepridal a rád by som rozšíril aspoň o jedného člena mapku na východe slovenska, lebo ako písal Ivan na východe je to dosť slabé :/

ruso:
Pýtal som sa tiež na to :) Za posledný rok by si mal figurovať 3x v denníkoch na cbdx.cz , tiež tam treba byť registrovaný.

Navigácia

[0] Index správ

[#] Ďalšia strana

Chod na plnú verziu