OSCB portál
“ Všetko o CB a PMR ”


We are currently at 0 of our daily target of denny ciel posts.

Poradte RUCKA vs VOZIDLOVKY

Hosť · 36 · 18568

0 Members a 1 Hosť prehliada túto tému.

Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98EP
Odpovedať #30 on: Február 29, 2012, 00:25:36 ráno
Mesi:
 Ja by som do standardnej CB stanice, kupovanej na slovensku urcite nesiel ako do novej. Radsej by som kupil od ruky nejaku overenu kvalitu.


 Kupoval som 4 CB stanice a vždy nové. Pamätaj, že u novej stanice máš okrem záruky v obchode aj istotu, že vieš, čo sa v stanici "skrýva", kým u secondhand nikdy nevieš...


Offline IvanBardejov

  • KN09MH
  • Moderátor
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 1129
    • Karma: 29
    • Zobraz profil
Odpovedať #31 on: Február 29, 2012, 00:26:03 ráno
You are not allowed to view links. Register or Login
Pozeral som to teraz a da sa ta Midland Alan 48 prepinat norma tlacitkami, takze by to bolo OK. Napisal som do dvoch polskych shopov ze ci mi to vedia poslat sem ale zatial ziadna odpoved, tak neviem ze co, ci to nekupim len tu. Chcem sa preto opytat, ci je medzi slovenskymi predajcami niekto neseriozny alebo vsetci su OK. Dakujem za nazory
asi si si neprecital dodacie podmienky, poslielaju len v ramci Polska, ak by posielali aj na slovensko , tak by podrazili nasich obchodnikov , ktori nakupuju u nich


majki BA

  • Guest
Odpovedať #32 on: Február 29, 2012, 00:26:29 ráno
skus poprosit niekoho kto byva pri polskych hraniciach


Offline Marconi

  • Pokročilý
  • ****
    • Príspevky: 412
    • Karma: 19
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN98EP
Odpovedať #33 on: Február 29, 2012, 00:26:37 ráno
Rovnocennú v čom? Funkcie? Parametre vysielača / prijímača? Kritériá sú rôzne, niekomu stačí dizajn, no mnohí sledujú parametre... Npr. veľmi dobrý prijímač má ELIX GIANT, ale našli sa aj kusy, ktoré neboli úplne tip top po vysielacej stránke. Dobrý prijímač mala aj Danita 240. Obe sa však už nevyrábajú.
 Pri prijímačoch treba sledovať citlivosť prijímača. U väčšiny staníc je hodnota: 0,5 microV/20 dB. Čím nižšie číslo, tým lepšie.


lukasv

  • Guest
Odpovedať #34 on: Február 29, 2012, 00:27:38 ráno
Mozem Ti predat Intek H-520 Plus, na cene sa dohodneme. Mam ju asi 3/4 roka, je v zaruke. Original balenie. Na cene by sme sa dohodli. Jazdim v podstate cele SR, takze s osobnym odberom by problem nebol. Pekne by si si ju vyskusal, aby si si nemyslel, ze Ti chcem predat srot  :)

Dovodom predaja je, ze si chcem dat do auta stabilku. Kedze som sa udomacnil  :)


Offline Palo BA

  • Administrator
  • Guru portálu
  • *****
    • Príspevky: 968
    • Karma: 61
    • Zobraz profil
  • Lokátor: JN88NC
  • Skype: tanepali1
Odpovedať #35 on: Február 29, 2012, 00:28:17 ráno
dalsie podorobnosti a detajly ohladom predaja a kupi, si rieste formou ss , nech tu nieje vela zbytocnosti
vdaka
CB všade tam, kde sa len dá