Lokátor

Váš lokátor:   Proti lokátor:  QRB:    (km) Azimut:  (0°) | Lokátorova mapa sveta | Slovenský CB rádioklub |

Nástroje

webmail quiz DOMOVSKÁ STRÁNKA HĽADAJ

Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Shoutbox

Sorry, this shoutbox does not exist.

Online podpora

My status
"

* Počasie

* Využitie CB

CB sa dá využiť na rôzne veci. Každému podľa vlastného gusta samozrejme. Niekto ho používa ako koníček a naplno sa mu venuje a iný zase čisto na nudné zimné večerné chvíľky. Kamionisti na komunikáciu medzi sebou, kolóny poprípade cestu kadiaľ majú ísť a tak ďalej. Ja osobne využívam CB hlavne na nudné večerné chvíľky prekecané do rána.  Sem tam ma zaujíma kde sa nachádza expedícia a či mam pekný report. Samozrejme si treba zahrať na pásme lodičky, piškvorky a iné hry ako  šach, dáma a podobne odvetvia. Medzi moje prednosti využitia patrí aj hlavne to keď niekam vyrážame ako partia teda viacej aut, tak je to celkom zábava. Rýchlejšie ubieha čas a celkovo keď ste v zahraničí nemusíte platiť za volanie do každého auta čo ide s vami, aby ste im oznámili že idete na wc alebo natankovať a na najbližšej odbočke idete smer pumpa poprípade niečo iné. Možno niekoho iného napadne aj iné využitie tejto perfektnej vecičky ktorá je samozrejme zadarmo, bez poplatku a funguje na princípe jednorazovej investície a to do jej kúpy. Samozrejme CB používajú  aj nadšenci 4x4. Dokonca som videl aj CB na bicykli aj motorke či
na horských túrach. Ak vás napadla ešte iná možnosť využitia, píšte.

Autor Téma: EMCOMM  (Prečítané 386 krát)

Offline IvanBardejov

EMCOMM
« napísaná: September 27, 2018, 16:27:23 pm »
Dovoľte mi týmto Vás všetkých čo najsrdečnejšie pozdraviť a oznámiť Vám, že z iniciatívy
niekoľkých rádioamatérov, zanietencov a priaznivcov tiesňovej komunikácie vzniklo
občianske združenie pod názvom EMCOMM Slovakia – záchranný rádiokomunikač ný systém.

V našich radoch radi uvidíme aj nekoncesionova ných priaznivcov rádiového vysielania
na pásmach CB, PMR alebo LPD. Sme otvorení každému, kto prejaví záujem o spoluprácu v našom tíme a stotožní sa s našou myšlienkou tiesňovej komunikácie.

Viac info na stranke emcommu vsetci ste vitani.

Offline dominik

Re: EMCOMM
« Odpoveď #1 napísaná: September 27, 2018, 22:32:33 pm »
Je to združenie priateľov rádiového a /p vysielania . Čiže každého koho zaujíma vysielanie no a samozrejme tiesňová rádio komunikácia. 

Offline dominik

« Odpoveď #2 napísaná: September 27, 2018, 22:42:58 pm »
You are not allowed to view links. Register or Login na stránke sa pracuje

Offline tato

• Nováčik na portáli
  • *
  • Príspevkov: 3
  • Total likes: 2
  • alias OM1TD
    • Zobraziť profil
  • Lokátor: JN88ND
« Odpoveď #3 napísaná: September 28, 2018, 10:11:07 am »
Čo na to ARES

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline dominik

« Odpoveď #4 napísaná: September 28, 2018, 12:55:56 pm »
Vsak aj mi sme clenovia aresu. Tak ti poviem je to rozne. Ale emcomm je ozajstny ma ico buduje zatial jeden klub . Je na zaciatku a je na nas ako to bude vyzerat.
« Posledná úprava: September 28, 2018, 13:13:16 pm od dominik »

Offline IvanBardejov

« Odpoveď #5 napísaná: September 28, 2018, 13:33:37 pm »
Čo na to ARES

ARES  , ktoreho sme clenovia , je len piate kolo u voza pri SZR

Offline dominik

« Odpoveď #6 napísaná: September 28, 2018, 14:26:11 pm »
Je to tak